ورود عضویت

کشور ایتالیا را بهتر بشناسید

د ر جنوب قاره اروپا ، کشوری به نام ایتالیا با پایتختی به نام رم می‌باشد. این کشور متشکل از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه می باشد.این کشوربا توسعه‌ خود توانسته جزو گروه هشت ( متشگل از هشت کشور صنعتی که توانسته 50% اقتصاد جهان راا تامین کنند ) به‌شمار می‌آید. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰ میلیون و ششصد هزار نفر است و ۹۱٫۶ درصد مردم آن مسیحی هستند. لقب پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا متعلق به ایتالیا می باشد. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. در حومه ایتالیا دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینوقرار دارد. تعریف کامپیونه دیتالیا به دلیل بیرون بودن تکهایی از خاک ایتالیا از خاک اصلی این کشور و قرار داشتن در سوئیس قراراست ، نامیده می‌شود. رم، پایتخت ایتالیا، به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، برای سده‌های پیاپی از مراکز سیاسی و مذهبی تمدن غرب بود.

تصاویر کشور ایتالیا

عکس کشورایتالیا, عکس ایتالیا
عکس کشورایتالیا, عکس ایتالیا
عکس کشورایتالیا, عکس ایتالیا
عکس کشورایتالیا, عکس ایتالیا

آب و هوا در ایتالیا

ایتالیا به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی دارای آب و هوای معتدل و مدیترانه ای می باشد.عمدتاً بخش داخلی آن کوهستانی می باشد به دلیل وجود گستردگی جغرافیایی در شبه جزیره ایتالیا که دارای آب و هوای متنوع و دلپذیری می باشد. در اکثر قسمت های شمالی و مرکزی، آب و هوای متغیر نیمه معتدل و مرطوب وجود دارد که بعضا با زمستان های سرد و تابستان های گرم همراه است.


موقعیت جغرافیایی در ایتالیا

ایتالیا با کشورهای فرانسه، سوئیس، اتریش و اسلوانی از ناحیه شمالی ، هم‌مرز است. واتیکان و سن‌مارینو دو ایالتی می باشد که ایتالیا در درون خود جای داده است.

پرچم ایتالیا

سیاست در ایتالیا

روز ملی جشن در ایتالیا به این دلیل نامگذاری شد که نخستین بار در سال 1946 حکومت جمهوری ایجاد شدو پس از ایجاد شدن که در یک رفراندوم در تاریخ دوم ژوئن همین سال رخ داد و مردم اعلام کردند که حکومت جمهوری می‌خواهند . از طریق رای نمایندگان مجلس و گروهی کوچک از وکلای منطقه ای ، رئیس‌جمهور ایتالیا برای دوره هفت ساله انتخاب و رئیس‌جمهور نخست‌وزیر را معرفی می‌کند. انتخاب و معرفی دیگر وزرا به عهده نخست‌وزیر است. در ایتالیا دو مجلس به نام سنا 315 عضو و نمایندگان با 630 عضو و جود داردکه، اعضای مجلس نمایندگان با رای مستقیم مردم ایتالیا انتخاب می‌شوند. در ایتالیا همه افراد بالای 18 سال حق رای دارند. اعضای مجلس سنا هم با رای مستقیم مردم انتخاب می‌شوند اما سن رای دادن برای مجلس سنا 25 سال است. اعضای هر دو مجلس برای دوره‌های پنج ساله انتخاب می‌شوند.

تاریخ در ایتالیا

اتروسکها یونانی‌ها و سپس رومی‌ها در دوران باستان بر ایتالیا حکمرانی می‌کردند و در قرون وسطی کنترل ایتالیا در دست پاپ‌ها، فرانک‌ها، بیزانسی‌ها و سپس اعراب و نورمان‌ها در پاره‌ای از اوقات بوده‌است. از میان مشکلات پرشماری که اتحاد ایتالیا (1870 تا–1848) درپی داشت، آنچه بیش از همه اضطراری می‌نمود، همانا یکدست ساختن سرزمینی بود که از لحاظ سیاسی و اقتصادی بسیار متفاوت بود.


دین و مذهب در ایتالیا

از نظر دین در ایتالیا، حاکمیت و اکثریت با مسیحیت کاتولیک است، ولی پروتستانها، یهودی‌ها و مسلمانان (که اکثراً مهاجر هستند) نیز در این کشور زندگی می‌کنند. ۹۱.۶٪ جمعیت ایتالیا مسیحی و بیشتر کاتولیک هستند که یک سوم آنها (۳۶.۸٪) عضو فعال هستند. امروزه ۸۲۵۰۰۰ نفر مسلمان در ایتالیا زندگی می‌کنند که (۱.۴٪) جمعیت ایتالیا را تشکیل می‌دهند که از بین آنها فقط۵۰۰۰۰ نفر ملیت ایتالیایی دارند.

تقصیمات کشوری در ایتالیا

کشور ایتالیا از نظر جغرافیایی به ۲۰ ناحیه تقسیم می‌شود که ۵ تا از آن‌ها دارای نوعی خودمختاری در وضع قوانین محلی می‌باشند. از سوی دیگر ایتالیا به ۱۱۰ استان و ۸٬۱۰۰ شهرداری تقسیم می‌شود. علاوه بر این در سال ۲۰۰۹ میلادی ۱۵ شهر ایتالیا به عنوان ابرشهر (متروپولیس) در نظر گرفته شدند که البته این تقسیمات جدید هنوز به مرحله رسمی و اجرایی نرسیده است.

اقتصاد در ایتالیا

به طور کلی اقتصاد ایتالیا شاخصه هایی نظیر تولید ناخالص داخلی بالا و نرخ پایین بیکاری شناخته شده است. در سال 2012 ، ایتالیا نهمین اقتصاد بزرگ جهان و پنجمین اقتصاد اروپا بر اساس تولید ناخالص اسمی، و دهمین اقتصاد بزرگ جهان و چهارمین در اروپا بر اساس برابری قدرت خرید ارزیابی شد. همچنین ایتالیا جزو اعضاء موسس G7و G8 ، منطقۀ یورو و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) می باشد. با پایان جنگ دوم جهانی، اقتصاد ایتالیا به سرعت از اقتصاد کشاورزی محور به یکی از صنعتی ترین اقتصادها در جهان بدل شد و در زمینه های تجارت و صادرات پیشرفت چشمگیری یافت. هم اکنون ایتالیا یک کشور توسعه یافته محسوب میشود و طبق ارزیابی سال 2005، ایتالیا هشتمین کشور از حیث کیفیت زندگی و بیست و پنجمین از نظر شاخص توسعه انسانی ارزیابی شد. به رغم بحران اقتصاد جهانی، نرخ برابری قدرت خرید در ایتالیا کماکان بالاتر از میانگین اتحادیه اروپا می باشد و نرخ بیکاری 11.4 % کماکان یکی از پایین درصدها در اروپا به حساب می آید. ایتالیا همواره به عنوان کشوری با بخش اقتصادی تجاری مبتکر و تاثیرگذار شناخته می شود. کشاورزی ایتالیا نیز بسیار شاخص می باشد. صنایع خودرو سازی ایتالیا در ساخت خودروهای با کیفیت و طراحی خلاقانه، صنایع کوچک، طراحی و مُد نیز از دیگر بخش های برتر در اقتصاد ایتالیا محسوب می شوند.

ارتش و نظام در ایتالیا

خدمت سربازی در این کشور یک سال میباشد به دنبال بر خورداری شهروندان ایتالیایی از حق رأی در سال 1913، روند یکپارچه سازی سیاسی کشور تکمیل شد و این در حالی بود که چهرهٔ بین‌المللی ایتالیا که به‌دنبال اصلاحات آغاز شده از فردای روز اتحاد، هماهنگ‌تر و مدرن‌تر شده بود، وجهه بیشتری یافته و تقویت می‌شد. ایتالیا و مستعمرات پیشینش. در آستانهٔ جنگ اول جهانی، ایتالیا چشم انداز تروریسیم شده تا آن زمان را دگرگون ساخته و در کنار قدرت‌های متحد فرانسه، انگلیس و ایالات متحده وارد جنگ شد. به‌دنبال کنفرانس صلح پاریس در سال 1919مناطق شمالی ترنتینو، التوادیجه و ونتریا جولیا را که برای کامل ساختن روند اتحاد ملی مورد نیاز بود، بدست آورد. ایتالیا هر چند که از مبارزه پیروز خارج شده بود، اما از نقطه نظر اقتصادی زیر بار فشارهای وارده، دچار چنان آشفتگی‌هایی شده بود که دولت‌های وقت آن زمان توان هدایت آن را به‌سوی دست آورده‌های مثبت نداشتند. در این برهه برخی از تشکیلات سیاسی که بعدها به‌مدت ده‌ها سال بر آینده کشور تأثیرات عمیقی گذاشت، پا به عرصه وجود گذاردند، از جمله حزب ملت (1919) که بعدها به حزب دموکرات مسیحی تغییر شکل داد، حزب سوسیالیست، حزب کمونیست که توسط گرامشی پایه‌گذاری شد (1921) و طبقات مبارز که توسط موسولینی شکل گرفت (1919) و بعداً در سال 1921به حزب فاشیست ملی تغییر شکل داد و عامل به قدرت رسیدن موسولینی شد.

قوم و نژاد در ایتالیا

نژاد مردم این کشور از نژاد رومیان باستان میباشد که از تبار پادشاهان آن دوران میباشد

گردشگری و سفر در ایتالیا

ایتالیا تاریخ غنی دارد که نه تنها پشتوانه فرهنگی و هنری مردم این کشور است بلکه به دلیل وجود موزه‌ها و بناهای تاریخی فراوان گردشگران زیادی از سراسر جهان به این کشور وارد می‌شوند. بر اساس محاسبه‌ای که یونسکو انجام داده، بیش از نیمی از میراث فرهنگی جهان در کشور ایتالیا واقع شده است، کشوری کوچک که مساحتش تنها 25/0 درصد از کل خشکی‌های جهان است. به گزارش دانشنامه اینترنتی ، رم، فلورانس و ونیز از جمله مقصدهایی هستند که برنامه هر بازدید کننده‌ای از شبه جزیره ایتالیا را تشکیل می‌دهند. در کنار این شهرهای بزرگ و معروف، میراث فرهنگی پنهانی هم در شهرهایی با تاریخ هزار ساله وجود دارند که البته در مسیر اصلی بازدیدها قرار ندارند و علیرغم اینکه کمتر شناخته شده‌اند، اما به همان اندازه شهرهای هنری ایتالیا دارای جذابیتند.

تحصیل در ایتالیا

میزان با سوادی : 1/98% ( شناسنامه کشورهای جهان - انتشارات گیتاشناسی1382- بر مبنای کتاب سال بریتانیکا(2003) سنین تحصیل اجباری: 6 تا 14 سال تعداد دانشگاه : 59 ، شامل دانشگاه آزاد و دو پلی تکنیک همطراز با دانشگاه. این کشور مهد فرهنگ و هنر میباشد و بهترین دانشکده های هنر در این کشور میباشد و سن تحصیل اجباری در این کشور از 6 سال تا 16 سال میباشد

فرهنگ در ایتالیا

این کشور خاستگاه هنر و فرهنگ بسیاری از کشورهای اروپایی است و مهد دوره رنسانس در اروپا. پایتخت ایتالیا، رم، مرکز تمدن دنیای غرب و مذهب کاتولیک در جهان است.

گردشگری و توریست در ایتالیا

شناخت ایتالیا با بازدید از شهرهای معروف و موزه‌ها و میادین آن کافی نیست، بلکه برای نیل به این مهم، باید دنیای رنگارنگ به اصطلاح ایتالیای کوچک را که غنی از زیبایی‌های طبیعی و هنری بی حساب و صدها مرکز شهری کوچک و متوسط که برخی از آنها پایتخت‌های باستانی با آثاری اصیل و بی نظیر می‌باشند، نیز در نوردید. برای تکمیل این شناخت البته باید دسرها و غذاهای ایتالیا را هم تجربه کرد. غنا و تنوع رسوم و لهجه‌ها در هر گوشه از کشور به آسانی قابل تشخیص می‌باشد. غذاهای ایتالیایی آینده این تنوع است. بخاطر همین تنوع منطقه‌ای می‌باشد که ایتالیا تبدیل به یکی از اصلی‌ترین قطبهای توریسم بین‌المللی شده‌است. از جمله دیگر عواملی که در پیشرفت صنعت توریسم در این کشور زیبا نقش داشته‌اند می‌توان به نزدیکی ایتالیا به کشورهای صنعتی مرکز و شمال غرب اروپا، وجود وسایل ارتباطی سریع و اقتصادی با دیگر قاره‌ها و سطح عالی امکانات پذیرش توریست که کمتر کشوری از آن برخوردار می‌باشد، اشاره نمود. هر ساله بطور میانگین حدود بیست میلیون گردشگر خارجی از ایتالیا بازدید می‌کنند و این رقم طبیعتاً علاوه بر میلیونها ایتالیایی می‌باشد که کشورشان را برای گذراندن تعطیلاتشان انتخاب می‌کنند و البته در این انتخاب، تکیه بر سی و پنج هزار واحد اقامتی موجود در کشور که دارای تقریباً دو میلیون تخت می‌باشند، دارند. توریسم در عمل یکی از مهم‌ترین منابع اقتصادی ایتالیا به شمار می‌رود که حدود 5/5٪ از تولید داخلی کشور را به خود اختصاص داده‌است و این به معنای آنست که از نظر ارزش بالاتر از کل تولید بخش کشاورزی قرار دارد.

اطلاعات جانبی کشور ایتالیا

جمعیت ایتالیا


59,433,744

کد کشور ایتالیا


0039

زبان اصلی ایتالیا


Italian

منطقه زمانی ایتالیا


1

حکومت ایتالیا


جمهوری

واحدپولی ایتالیا


یورو

سمت رانندگی ایتالیا


راست

ولتاژبرق ایتالیا


220

مساحت ایتالیا


301336

پسوند اینترنتی ایتالیا


it

تعداد استانهای ایتالیا


76

تعداد شهرهای ایتالیا


6512

تعداد هتل های ایتالیا


118712

تعداد جاذبه های ایتالیا


50

پایتخت ایتالیا


رم

استانها و شهرهای کشور ایتالیا

ایلی

آلانو

آلبا آدریاتیکا

آلفدنا

آلتینو

آریلی

آرسیتا

آسرگی

آتلتا

آتسا

آتری

آوززانو

بالسرانو

بارت

باریسیانو

بارری

باسیانو

بلانت

بیزنا

بیزنتی

بمبا

باکچیانیکو

باسی سال تیرینو

کانانو آمیترنو

کالاسیو

کامپلی

کامپو دی گیو

کامپتستو

کانوزا سانیتا

کانسانو

کاپیسترلو

کاپیتینانو

کاپپادسیا

کاپپل سال تاوو

کارامانیکو ترم

کازاکاندیتلا

کازالبردینو

کازالینکنترادا

کاستل کاستانا

کاستل دل منت

کاستل دی سانگرو

کاستل فرنتانو

کاستلالتو

کاستلی

کاستیگلین مسر ر

کاستیلنتی

کاتینانو

سلانو

سرمینانو

چیتی

سیتا سانت آنگلو

سیویتا دانتینو

سیویتاکانا

سیویتلا آلفدنا

سیویتلا کازانوا

سیویتلا دل ترنت

ککالو

کلکروینو

کلدارا

کلدیمززو

کلپیترو

کلنلا

کنترگررا

کرفینیو

کررپلی

کرکچیو

کرنالتو

کانلی

کاپلو

فارا سان مارتین

فاریندلا

فیلتو

فنتکچیو

فساسسیا

فرانکاویلا الما

فرزاگراندیناریا

گامبرال

گیویا دی مارسی

گیالیانوا

گاردیاگرل

اینترداککا

یزولا دل گران س

لانسیانو

لاکایلا

ل'اکایلا

لتمانپپلو

لرتو آپراتینو

لاکلی

ماگلیانو دی مار

مارینا دی سان و

مارتینسیکارو

میگلیانیکو

منتبلو دی برتنا

منتفینو

منتریل (لاکایلا

منتزیلوانو

منتزیلوانو ماری

منتریو الومانو

مرینو

مررو درو

مررو د'رو

مسیانو سانتانگل

مسیانو سانت'انگ

مسافو

مززاگرنا

ناولی

نرتو

نتارسو

اوکر

اوپی

اورنانو گراند

اورسنا

اورتنا

اوویندلی

پاسنترو

پاگانیکا

پاگلیتا

پالملی

پنا سانت آندری

پناپیدیمنت

پن

پرانو

پسارا

پساسرلی

پسینا

پسکستانزو

پسوزانسنسو

پترانو سال گیزی

پیکسیانو

پیتراکاملا

پینتو

پیززفرراتو

پگگیو پیسنز

پلاتری

پپلی

پراتلا پلینا

پرترو

رایانو

راپینو

ریپا تیتینا

ریویزوندلی

رککا دی کامبیو

رککا دی مززو

رککا پیا

رککا سان گیوانی

رککاکازال

رککامنتپیانو

رککامریس

رککارازو

رزلو

رزتو دگلی آبراز

سان بندتو دی ما

سان پیو دل کامر

سان سالوو

سان والنتینو ای

سان ویتو چیتینو

سانت اگیدیو آلا

سانت یوسانیو دل

سانت یوسانیو فر

سانت اومرو

سانتی

سانتو ستفانو دی

سانت'مرو

سانو

سرن

سرنی

سچیاوی دی آبراز

سنترن

سپپیتو

سارکلا مارسیکان

سیلوی مارینا

سپلتر

سالمنا

تاگلیاکززو

تارانتا پلینا

تمپرا

ترامو

تککو دا کازااری

تلو

ترانو ناوو

ترینو دی سانگرو

ترنیمپارت

ترر دی پاسری

ترروکچیا تیتینا

ترریسلا پلینا

ترریسلا سیکارا

ترترتو

ترازاککو

ترگلیو

تارریوالینانی

واکری

وال کاستلانا

واستو

ویلا سانتا ماری

ویلالاگو

ویلالفنسینا

ویلامانا

ویلانوا دی سپاگ

ویلاواللانگا

ویلتا بارری

ویتریتو

آککنیا

آککافرموزا

آککاپپزا

آکری

ایتا

آلبی

آلبیدنا

آلتمنت

آمانتی

آمارنی

آماتو

آمندلارا

آردر

بادلاتو

بانارا کالابرا

بلکاسترو

بلمنت کالابرو

بلودر ماریتیمو

بیانکو

بیزینانو

بنیفاتی

برجیا

بتریسلو

بوا مارینا

بوالینو مارینا

برانکالون

بریاتیکو

کاککاری

کالپززاتی

کامیگلیاتلو سیل

کامینی

کامپرا سان گیوا

کاپیسترانو

کاپو ریززاتو

کاپو واتیکانو

کاریاتی

کارلی

کارپانزانو

کازا برگرسو

کازا رککانی

کازا ویتتو

کاسانو آلو اینی

کاسترلیبرو

کاستررگیو

کاسترویلاری

کاتانزارو

کاتانزارو لیدو

کاتنا

کآلنیا

سلیکو

سرچیارا دی کالا

سسانیتی

سترارو

چیاراوال سنترال

سیرو

سیرو مارینا

سیتانوا

سیویتا

کلتو

کککرینو

کندفاری

کنفلنتی

کریگلیانو کالاب

کوزنزا

کوزولتو

کترنی

کرپانی

کروزیا

کرتن

کارینگا

کاترو

داولی

دیامانت

دراپیا

فانانو کاستلو

فالرنا

فیلادلفیا

فیلانداری

فیامفرددو برازی

فرانکاویلا آنگی

فرانکاویلا ماری

فراسینتو

فاسالدو

گاگلیاتو

گالاترو

گامباری

گاسپرینا

جراس

گیویا تآرو

گیویوزا جنیکا

گیززریا

گریزولیا

گارداوال

گاردیا پیمنتیز

ایسا سالو اینیو

یزولا کاپو ریزز

یزولا دی کاپو ر

جپپلو

لاینو برگو

لامزیا ترم

لاتاریکو

لآرینا دی بررلو

لاززارو

لی کاستلا

لیمبادی

لکری

لانگباردی

لریکا

مایدا

مایراتو

مالیتو

مامملا

مانداتریکسیو ما

مانگن

مارانو مارچزاتو

مارسلینارا

مارینا دی فاسال

مارینا دی گیویو

مارینا دی ماندا

مارتیرانو

ملیسا

ملیتو دی پرتو س

میلتو

منتالتو یوفاگو

منتآرو مارینا

منتپاون

منترسو کالابرو

مرانو کالابرو

مرمانو

متا سان گیوانی

متا سانتا لاسیا

نیکترا

نسرا ترینیز

اوریلو

اورسمارسو

پالیززی

پالمی

پاولا

پاپازیدرو

پارغلیا

پاترنو کالابرو

پداس

پلارو

پتریززی

پیانپلی

پیتراپاولا

پیززو

پلیستنا

پرایا آ مار

رگگیو کالابریا

رگگیو دی کالابر

رند

ریاس مارینا

ریکادی

رککا ایمپریال

رکسلا اینیکا

رگلیانو

رزتو کاپو سپالی

رسانو

رویتو

سان کستانتینو ک

سان دمتریو کرن

سان فردیناندو

سان فلرو

سان گیوانی این

سان لرنزو

سان لرنزو بلیزز

سان لاسیدو

سان مارکو آرجنت

سان نیکلا آرسلا

سان نیکلا دلالت

سان نیکلو

سان پیترو آپستل

سان سستن

سانجینتو لیدو

سانت آندری آپست

سانت اونفریو

سانتا کاترینا د

سانتا دمنیکا

سانتا یوفمیا لا

سانتا ماریا دل

سانتا سورینا

سانتا سفیا د اپ

سانت'اندری آپست

سانتو ستفانو ای

ساتریانو

سالی

سچیاونیا

سیگلیانو

سیلا

سلیا مارینا

سررا سان برانو

ستینجیانو

سیدرنو

سیمری

سربو سان بازیل

سوراتو مارینا

سوریا مانلی

سوریا سیمری

سپادلا

سپززانو آلبانیز

سپززانو دلا سیل

سپززانو پیککلو

سپیلینگا

سکایلاس

ستالتی

ستککاتو

ستینانو

ستیلو

سترنگلی

تارسیا

تآریانوا

تیریلو

ترر دی راگگیرو

ترترا مارینا

تربیزاکس

ترپی

واللانگا

واززانو

وربیکارو

ویبو والنتیا

ویلا سان گیوانی

ویلاپیانا

زامبرن

زانگری

آفراگلا

آجرلا

آگرپلی

ایرلا

آلبانلا

آلتاویلا سیلنتی

آلوینانو

آمالفی

آمروزی

آناکاپری

آنگری

آپلوزا

آریانو ایرپینو

آرینزو

آرزانو

آسی

آتنا لاکانا

آترانی

آتریپالدا

آلتا

آولا

آولینو

آورسا

باکلی

بانلی ایرپینو

بایا

بایا دمیزیا

بارانو د'یسچیا

بارنیسی

باتیپاگلیا

بلیززی

بلنا

بلسگاردو

بنونتو

بیزاکسیا

بنی

بسریل

باکسینو

بانابیتاکلو

کاگجیانو

کایانلو

کایوانو

کالیتری

کالوانیکو

کالوی

کالویززانو

کامپانا

کامپلاتارو

کامپلی دل منت ت

کاپاکسیو پاستام

کاپوزل

کاپری

کاپریلی دی پیسی

کاپا

کازاگیو

کازال ولینو

کازالبر

کازالناوو دی نا

کازامیکسیلا ترم

کازاپالا

کازل این پیتاری

کازرتا

کازوریا

کاستل سان گیرگی

کاستل سان لرنزو

کاستل ولتارنو

کاستلابات

کاستلاممار دی س

کاستلو دی سیستر

کاستلناوو سیلنت

کاستلپاگانو

کاستلوتر سال کا

کاوا دی تیررنی

کاوا د' تیررنی

سلل

سلسو

سپپالنی

سرازو

سرکلا

ستارا

سیسرال

سیمیتیل

سیرسلو

کنکا دی مارینی

کنکا دلا کامپان

کنتارسی

کربارا

کوزانو ماتری

داجنتا

ابلی

ارکلانو

فایکچیو

فالسیانو کاپو

فلیتو

فیسیانو

فرچیا

فریا

فرینو

فریو دی ایسچیا

فریو د'یسچیا

فرانتو منفرت

فرانکلیز

فراتاماگگیر

فارر

فاتانی

گزوالدو

گیفنی سی کازالی

گیفنی وال پیانا

گیوی

گیاگلیانو این ک

گیانگانو

گرانانو

گریسینانو دی آو

گرتامیناردا

گاردیا سانفرامن

ایسچیا

ایسپانی

لاککو آمنو

لآرینا سیلنتو

لآرینو

لتر

لیبری

لیکلا

لیکوزاتی

لاسترا

ماگلیانو وتر

مایری

مانکالزاتی

مارانو

مارسیانیز

ماریگلیانو

مارینا دی کامرت

مارینا دی وارکا

ماسا لابرنس

ملیتو دی ناپلی

ملیززانو

مرکاتو سان سوری

مرکگلیانو

متا

مینانو منت لانگ

مینری

میرابلا اکلانو

مویو دلا سیویتل

مندراگن

منتانو آنتیلیا

منت سان جیاکمو

منتکریس

منتکروینو رولا

منتفالسین

منتفرت ایرپینو

منتفردان

منتفاسو

منتلا

منتمارانو

منتمیلتو

منتزارچیو

منترو اینفریر

منترو ساپریر

مرکن

مریجراتی

مانانو دل کاردی

ناپلس

نرانو

نسرا اینفریر

نسرا ساپریر

نلا

ناسو

اوگلیاسترو سیلن

اولوانو سال تاس

اولیوتو سیترا

اورریا

اورتا دی آتلا

اورتدنیکو

اوسپدالتو دالپی

اوتاویانو

پادالا

پاستام

پالینارو

پالما کامپانیا

پانارانو

پاولیزی

پاسترانو

پاترنپلی

پلار

پلززانو

پردیفامو

پریتو

پرتوزا

پسو سانیتا

پیاگجین

پیانو دی سررنتو

پیترادفیزی

پیتراملارا

پیترلسینا

پیمنت

پیسیتا

پگگیمارینو

پلیکاسترو باسنت

پلا

پلنا ترکچیا

پلیکا

پمیگلیانو دارکو

پمپی

پنتکانانو

پرتیسی

پوزیتانو

پستیگلین

پززالی

پرایانو

پراتا سانیتا

پرینانو سیلنتو

پرسیدا

کادرل

کالیانو

راولو

رکال

ریاردو

رککا سان فلیس

رککاباسرانا

رککاداسپید

رککاگلریوزا

رفرانو

راتینو

سالا کنسیلینا

سالنتو

سالرنو

سالزا ایرپینا

سان بارتلمو این

سان سیپریانو پی

سان گیرگیو آ کر

سان گیرگیو لا م

سان گیوانی آ پی

سان گیوزپپ وزوو

سان گرگریو مانو

سان گرگریو ماتی

سان لوسیو

سان لرنزو ماگگی

سان مانگو پیمنت

سان مآرو سیلنتو

سان نیکلا لا ست

سان نیکلا مانفر

سان پاولو بل سی

سان پیترو التان

سان پیترو اینفی

سان پتیتو سانیت

سان پریسو

سان رافو

سان ویتالیانو

سانت آگاتا دی گ

سانت آنگلو آ فا

سانت اگیدیو دل

سانتا ماریا دی

سانتا ماریا لا

سانتا مارینا

سانتاگاتا سای د

سانت'اگاتا سای

سانتانلو

سانت'انلو

سانتاناستآسیا

سانت'انگلو د'یس

سانتانتیمو

سانتانتنیو آبات

سانت'انتنیو آبا

سانتو ستفانو دل

ساپری

سارنو

ساویانو

سافاتی

سالا

ساریو

سرینو

سررامززانا

سررارا فنتانا

سسا آرانکا

سسا سیلنتو

سیسینانو دگلی آ

سیسیلی

سلفرا

سلپاکا

سمما

سررنتو

ستلا سیلنتو

ساممنت

تآرازی

تگجیانو

تلیز ترم

تورا

ترزینو

ترچیارا

ترراکا

ترر آنانزیاتا

ترر دل گرکو

ترر لی نسل

ترر اورسایا

تررکوزو

ترترلا

ترامنتی

ترکاز

ترنتینارا

تافینو

والزاککاردا

والو دلا لاکانی

ونتیکانو

ویبناتی

ویکو اکنس

ویتری سال مار

ویلاممار

ویلاریککا

ولا

آنزلا دل'میلیا

آرگلاتو

آرجنتا

بانارا دی رمانا

بانو دی رمانا

باستیگلیا

بدنیا

بلاریا ایگی مار

بلاریوا

برتینرو

بلنا

بمپرتو

برگو فسو غیایا

برگنوو وال تیدن

برسلو

بریزیغلا

بادریو

بادریو دی لانگی

باستو

کادو

کالدرارا دی رنو

کامپانلا امیلیا

کامپجین

کامپگالیانو

کارپانتو پیاسنت

کارپی

کارپینتی

کارتریا دی سستو

کازالکچیو دی رن

کاستل ماگگیر

کاستل سان گیوان

کاستل سان پیترو

کاستلفرانکو امی

کاستل'ارکاتو

کاستلو دی سرراو

کاستلنوو دی ستو

کاستلوترو دی مد

کاستلوترو پیاسن

کاستنازو

کاسترکارو ترم

کاتلیکا

کاوریاگو

سنتو

سرویا

سسنا

سسناتیکو

کلکچیو

کلرنو

کماکچیو

کمپیانو

کریانو

کرنیگلیو

کررگگیو

کرتماگگیر

کرتینا دی آلسنو

کتینلا

کرسپلانو

دگاتو

دززا

فانزا

فانانو

فررارا

فیدنزا

فیسو یومبرتیانو

فینال امیلیا

فیرانو مدنیز

فیرنزالا

فیامالبو

فنتانلیس

فنتانلاتو

فنتویوو

فرلی

فرلیمپپلی

فرمیجین

فراتا

گامبلارا

گاتو آ مار

جممانو

گرانارلو دل لمی

گریززانا مراندی

گرپپارلو

گالتیری

ایگی مارینا

ایملا

لیدو آدریانو

لیدو دگلی استنس

لیدو دگلی ساکچی

لیدو دل ساویو

لیدو دل نازینی

لیدو دی سپینا

لیززانو این بلو

لویانو

لاگو

مارانلو

مارینا دی راونا

مارینا رمی

ماسنزاتیکو

مدیسینا

میگلیارینو

میگلیارو

میلانو ماریتیما

مینربیو

میرامار

میراندلا

میزانو آدریاتیک

مدنا

مدیگلیانا

ملینلا

منغیدرو

منتال

منتکلمبو

منتفیر کنکا

منتگریدلفو

منتیز

منتوگلیو

منتیسلی ترم

مردانو

نستو

ننانتلا

اوستلاتو

پارما

پکرارا

پگلا

پلگرینو پارمنس

پیاسنزا

پیانرو

پیو دی سنتو

پیوپلاگو

پگگیو برنی

پنتنار

پررتا ترم

پرتیکو دی رمانا

پرتو کرسینی

کارتیر

کاترو کاستلا

راستینانو دی پی

راونا

رگگیو امیلیا

رگگیلو

رنانو

ریکسین

ریمینی

ریلو ترم

رککا کرنتا

رنکفرددو

رنتا

رابیرا

سالا باگانزا

سالسماگگیر ترم

سالادسیو

سالواتررا

سان بارتلمو این

سان بندتو وال س

سان گیوانی این

سان گیوانی این

سان گیوزپپ کماک

سان لاززارو دی

سان مآرو مار

سان ناززارو

سان پیترو این ک

سان پلو دی ترری

سان پرسپرو

سان وینسنزو دی

سانمآرو آ مار

سانت آندری بانی

سانت'اگستینو

سانت'اندری این

سانتارکانگلو دی

سانت'گیدیو

سانتو ستفانو د'

ساسو مارکنی

ساسالو

ساوینانو سال پا

ساوینانو سال را

ساندیانو

سستلا

ستکانی دی کاستل

سلینانو ناوو

سرانا

سپیلامبرتو

تابیانو

تاورنا

تاورنل

تل

ترر پدررا

تردزیو

وارانو د' ملگار

ویانو

ویدیسیاتیکو

ویگارانو ماینار

وینلا

ویگلنو

ویلا مینززو

ویلامارینا دی س

ویزربا

زلا پردوزا

آگاززانو

آلبارتو

آلبینی

آلفنسین

آلسنو

آنزلا دلمیلیا

آرگلاتو

آرجنتا

باناکاوالو

بانارا دی رمانا

بانو دی رمانا

بانلو این پیانو

بایزو

باردی

باریسلا

باستیگلیا

بدنیا

بلاریا-یگی ماری

بنتیوگلیو

برستو

بررا

برتینرو

بتلا

بیبیانو

بلنا

بمپرتو

بندنو

بر

برتو

برگو فسو غیایا

برگو تسینانو

برگو وال دی تار

برگنوو وال تیدن

بریزیغلا

بادریو

بوزانا

باستو

کادو

کالدرارا دی رنو

کالنداسو

کالستانو

کامپانلا امیلیا

کامپجین

کامپگالیانو

کامانانو

کانسا

کارپانتو پیاسنت

کارپی

کارپینتی

کازال برستی

کازالکچیو دی رن

کازالفیامانیز

کازالگراند

کازینا

کازولا والسنیو

کاستل بلنیز

کاستل دایانو

کاستل دی کازیو

کاستل گلفو دی ب

کاستل ماگگیر

کاستل سان گیوان

کاستل سان پیترو

کاستلفرانکو امی

کاستل آرکاتو

کاستلارانو

کاستلارو (کاستل

کاستلو دی سرراو

کاستلنوو دی ستو

کاستلنوو ن منتی

کاستلوترو دی مد

کاستلوترو پیاسن

کاستنازو

کاستیگلین دی پپ

کاسترکارو ترم ا

کاتلیکا

کاوززو

کاوریاگو

سنتو

سررتو

سرویا

سسنا

سسناتیکو

سیویتلا دی رمان

کدیگرو

کلانا

کلکچیو

کلرنو

کماکچیو

کمپیانو

کپپارو

کریانو

کرنیگلیو

کررگگیو

کرتماگگیر

کتینلا

کرسپلانو

کروالکر

دوادلا

دززا

فابریکو

فانزا

فانانو

فلینو

فررارا

فرریر

فیدنزا

فینال امیلیا

فیرانو مدنیز

فیرنزالا

فیامالبو

فنتانلیس

فنتانلاتو

فنتویوو

فرلی

فرلیمپپلی

فرمیجین

فرمینانا

فرنوو دی تارو

گاگگیو منتانو

گالیتا

گالیرا

گامبلارا

گامبتلا

گاتاتیکو

گاتو

گاززلا

جممانو

گسلنگو

گراناگلین

گرانارلو دل لمی

گریززانا مراندی

گرپپارلو

گاستالا

گایگلیا

ایملا

جلاندا دی ساووی

لاما مکنو

لانغیرانو

لارسیانو

لزینانا

لیدو آدریانو

لیدو دگلی استنس

لیدو دگلی ساکچی

لیدو دل ساویو

لیدو دل نازینی

لیدو دی سپینا

لیززانو این بلو

لویانو

لانگیانو

لاگانانو وال د

لاگو

لاززارا

مالالبرگو

مارانلو

مارانو سال پانا

مارینا دی راونا

مارینا رمی

مارمیرلو

مارزابتو

ماسا فیساگلیا

ماسا لمباردا

مدزانو

مدیسینا

مدلا

مرکاتو ساراسنو

میزولا

میگلیارینو

میلانو ماریتیما

مینربیو

میرابلو

میراندلا

میزانو آدریاتیک

مدنا

مدیگلیانا

ملینلا

منچیو

منداینو

منغیدرو

منتال

منت کلمبو

منت سان پیترو

منتکچیو امیلیا

منتچیاراگلو

منتکلمبو

منتکرتو

منتفیر کنکا

منتفیرینو

منتگریدلفو

منترنزیو

منتسادو

منتیز

منتوگلیو

منتیسلی دنجینا

منزانو

مرسیانو دی رمان

مردانو

نویانو دگلی آرد

نیبیانو

نستو

ننانتلا

نولارا

اوستلاتو

پالاگانو

پالانزانو

پارما

پاوالو نل فرینا

پکرارا

پلگرینو پارمنس

پیاسنزا

پیانلو وال تیدن

پیانرو

پیو دی سنتو

پیوپلاگو

پدنزانو

پگگیو برنی

پلزین پارمنس

پلیناگو

پمپوزا

پنت دللیو

پنتنار

پررتا ترم

پرتیکو ا سان بن

پرتو کرسینی

پرتماگگیر

پویگلیو

پرداپپیو

پرمیلکار

کاترو کاستلا

رامیزتو

راونا

رگگیو امیلیا

رگگیلو

ریکسین

ریمینی

ریلو ترم

ریلاناتو

ریورگارو

رککا سان کاسیان

رککابیانکا

رلو

رنکفرددو

رابیرا

راسی

سالا

سالا باگانزا

سالا بلنیز

سالسماگگیر ترم

سالادسیو

سان بندتو وال س

سان سساریو سال

سان کلمنت (ریمی

سان دنینو دلا ن

سان فلیس سال پا

سان گیرگیو دی پ

سان گیوانی این

سان گیوانی این

سان گیوزپپ کماک

سان پیترو این ک

سان پیترو این ک

سان پیترو این س

سان پیترو این و

سان پلو د انزا

سان پرسپرو

سان سکندو پارمن

سانت آگاتا سال

سانت آگستینو

سانت ایلاریو د

سانتا سفیا

سانتارکانگلو دی

سانتو ستفانو دا

ساسو مارکنی

ساسالو

ساوینانو سال پا

ساوینانو سال را

ساوینو

ساندیانو

سرراماززنی

سستلا

سلیرا

سرانا

سربلو

سپیلامبرتو

ستلا

ترنزو

تیززانو وال پار

تونو

ترریانا

ترریل

تراورستلو

تراوو

تردزیو

والمززلا

والسامگجیا

وارانو دی ملگار

وارسی

ورگاتو

ورغرتو

ورناسا

وراکچیو

وززانو سال کرست

ویانو

ویگارانو ماینار

وینلا

ویگلزن

ویلا مینززو

ویلانوا سالاردا

وغیرا

ولانو

زیانو پیاسنتینو

زیبلو

زککا (مدنا)

زلا پردوزا

آمپززو

آکایلیا

آربا

آرتا

آویانو

آززانو دسیمو

بانیا

بازوویززا

باتریو

کامپرسو

کانوا

کاپریوا دل فریا

کارلینو

کازارسا دلا دلی

کاستلو د'اویانو

سروینانو

چیپریس ویسن

سیویدال دل فریا

کلآزتو

کدرویپو

کمگلیانس

کردننس

کرمنس

داینو آریزینا

فانا

فیام ونتو

فلایبانو

فگلیانو ردیپاگل

فرنی آولتری

فرنی دی سپرا

فریزانکو

جمنا دل فریالی

گنارس

گریزیا

گرادیسا دیزونزو

گرادو

گریماککو

لاتیزانا

لآکو

لاواریانو

لینانو پینتا

لینانو ریویرا

لینانو سابیادرو

لنکا

مانانو این ریوی

مالبرغتو

مانیاگو

مانزانو

مارانو لاگانار

مدی

مگگیو یودینیز

منفالکن

منراپینو

منتریل والسلینا

مرسانو

مرتگلیانو

ماگجیا

نیمیس

نگارو

اوپیسینا

وزوپپو

اووارو

پالاززلو دلو ست

پالمانوا

پآسیانو

پاساریانو

پیانکاوالو

پیانو د'ارتا

پنتبا

پرسیا

پردنن

پولتو

پرادامانو

پراتا دی پردنن

پراویسدمینی

پرماریاککو

پرپتو

راگنا

راواسلتو

ریوارتا دی تور

ریوینانو

رنچی دی لگیناری

روزاززو

ساسیل

سان دانیل دل فر

سان درلیگو دلا

سان مارتینو الت

سان پیترو النات

سان ویتو التاگل

سآریس

سدگلیانو

سلا نوی

سستو الرغنا

سیستیانا

سپیلیمبرگو

ساتریو

تارسنتو

تارویزیو

تاواناککو

تیسانو

تلمززو

تررینو

تریست

تریوینانو یودین

تارریاکو

یودین

والبرانا

ونزن

ویگنوو

ویلا اوپیسینا

ویلا سانتینا

آدریا

ایلو دل فریالی

آمپززو

آندریس

آکایلیا

آربا

آرتا

آرتنا

آتیمیس

آریزینا

آویانو

آززانو دسیمو

باناریا آرسا

بارسیس

برتیلو

برانرا

بایا

باتریو

کامینو التاگلیا

کانوا

کاپریوا دل فریا

کارلینو

کازارسا دلا دلی

کاساککو

کاستلنوو دل فری

کاواززو کارنیکو

سرسیونتو

سروینانو

چیپریس ویسن

چیوزافرت

سیویدال دل فریا

کلآزتو

کدرویپو

کلردو دی منت آل

کمگلیانس

کردننس

کرمنس

کرنو دی روزاززو

کوزانو

دینانو

دبردو دل لاگو

دلنا دل کلیو

فادیس

فاگانا

فانا

فاررا د یزونزو

فیام ونتو

فیامیسلو (ادین)

فلایبانو

فگلیانو ردیپاگل

فنتانافرددا

فرگاریا

فرنی آولتری

فرنی دی سپرا

فرنی دی ستو

فریزانکو

جمنا دل فریالی

گنارس

گریزیا

گرادیسا د یزونز

گرادو

گریماککو

لاتیزانا

لآکو

لینانو سابیادرو

ماجانو

مالبرغتو والبرا

مانیاگو

مانزانو

مارانو لاگانار

ماریانو دل فریا

مارتیناککو

مدی

مدانو

مگگیو یودینیز

مویماککو

منفالکن

منراپینو

منتریل والسلینا

مرتگلیانو

مراززو

ماگجیا

ماززانا دل تارن

نیمیس

نگاردو

وزوپپو

اووارو

پالاززلو دلو ست

پالمانوا

پالاززا

پآسیان دی پراتو

پآسیانو

پاویا دی یودین

پینزانو التاگلی

پسنیا

پلسنیگو

پنتبا

پرسیا

پردنن

پولتو

پززالو دل فریال

پرادامانو

پراتا دی پردنن

پراتو کارنیکو

پراویسدمینی

پرسنیککو

پرماریاککو

پرپتو

راگنا

راواسلتو

راوو

رینا دل رویال

رمانزاککو

رزیاتا

ریوینانو

رمانس دیزونزو

رنچی دی لگیناری

رنچیس

رادا

ساسیل

سان کانزیان دلس

سان دانیل دل فر

سان درلیگو دلا

سان گیرگیو دی ن

سان گیوانی النا

سان لوناردو

سان مارتینو الت

سان پیر د یزونز

سان پیترو النات

سان کایرینو

سان ویتو التاگل

سان ویتو الترر

سانتا ماریا لا

سآریس

ساونا

ساونا دیزونزو

سدگلیانو

سکالس

سستو الرغنا

سپیلیمبرگو

سترنا

ساتریو

تارسنتو

تارویزیو

تاواناککو

تور

ترزو د آکایلیا

تلمززو

تررینو

ترامنتی دی ستو

تراوزیو

ترپپو کارنیکو

ترپپو گراند

تریسسیمو

تریست

تریوینانو یودین

تارریاکو

یودین

ونزن

ورزنیس

ویلا سانتینا

ویلا ویسنتینا

ویوارو

زپپلا

آککاملی

آککاپندنت

آلاتری

آلبانو لازیال

آلامیر

آلویتو

آمازنو

آماتریس

آنانی

آنگایلارا صبازی

آنتیکلی کررادو

آنزیو

آپریلیا

آکاینو

آرس

آرسیناززو رمانو

آردی

آریکسیا

آرلنا دی کاسترو

آرپینو

آرسلی

بانایا (ویترب)

بانی دی ستیگلیا

بانی دی تیولی

بانرگیو

باربارانو رمانو

باسانو این توری

باسانو رمانو

باسیانو

بلگرا

بلمنت این سابین

بلرا

بکسا

بلسنا

بمارزو

برگرز

براکسیانو

برککستلا

کامراتا ناوا

کامپانانو دی رم

کامپدیمل

کانال منترانو

کانپینا

کانینو

کانتو سابینو

کانتالیس

کانتالاپو این س

کانترانو

کاپنا

کاپرانیکا

کاپرارلا

کاربنانو

کارپینتو رمانو

کازال پالککو

کازال پیزانا

کازالویری

کازاپ

کازاپرتا

کاسپریا

کاسینو

کاستل دی گایدو

کاستل دی ترا

کاستل گاندلفو

کاستل ماداما

کاستل سان پیترو

کاستلفرت

کاستلناوو دی فا

کاستلناوو دی پر

کاستلناوو پاران

کاستیگلین این ت

کاسترو دی ولسی

کاسترسیلو

کاو

سککانو

سلنو

سلر

سنتنو

سپرانو

سروتری

سسانو

سیامپینو

سیتاداکال

سیویتا کاستلانا

سیویتاوکچیا

سیویتلا داگلیان

سیویتلا سان پاو

کل دی ترا

کلفررو

کلپاردو

کلنا

کنتیگلیانو

کرچیانو

کری

کتانلو

کارا

اسپریا

فابریکا دی رما

فالکنانا دی سپر

فارا این سابینا

فارنیز

فرنتینو

فیانو رمانو

فیاگگی

فیامیسینو

فندی

فنت ناوا

فنتچیاری

فرانو

فرملو

فرمیا

فراساتی

فراتکچی

فرجن

فروزینن

فامن

گاتا

گالیکانو نل لاز

گالینارو

جناززانو

جنزانو دی رما

گیو

گیالیانلو

گیالیانو دی رما

گرادلی

گرکسیو

گرتافرراتا

گرت دی کاسترو

گایدنیا

ایسچیا دی کاستر

ایتری

لا بتیاکسیا

لابیکو

لابرو

لادیسپلی

لاناویو

لاریانو

لاترا

لاتینا

لنلا

لونسا

لیدو دی اوستیا

لابریانو

لانغززا

مانزا

ماگلیانو سابینا

ماندلا

مانزیانا

مارسلینا

مارینا دی مینتا

مارینو

مارتا

ماززانو رمانو

منتانا

منتالتو دی کاست

منت سان بیاگیو

منت سان گیوانی

منت سان گیوانی

منتبانو این ساب

منتفیاسن

منتلون سابینو

منتلیبرتی

منتروزی

منترتندو

منتپلی دی سابین

مریکن

مرلاپو

مرلو

مانانو

نمی

نپی

نرلا

نتانو

نرما

اولوانو رمانو

اولجیاتا

اوریکلا

اوریلو رمانو

اورت

اوروینیو

اوستیا

پالسترینا

پالیانو

پالمبارا سابینا

پاسو کریز

پاستنا

پاتریکا

پاونا

پسیا رمانا

پسرکچیانو

پسوزولیدو

پترلا سالتو

پیانسانو

پیسینیسو

پیکو

پیدیمنت سان جرم

پیناتارو اینترا

پفی

پگگیو باستن

پگگیو کاتینو

پگگیو میرتتو

پگگیو مویانو

پگگیو ناتیوو

پگگیو سان لرنزو

پمزیا

پنت گالریا

پنتینیا

پنزا

پنزا ایسلند

پنزانو رمانو

پستا فیبرنو

پریما پرتا

پریورنو

پرسنو

پرسدی

ریتی

رینانو فلامینیو

ریپی

رککا دی پاپا

رککا ماسیما

رککا پریرا

رککا رانیری

رککالوکس

رککانتیکا

رککازککا

رم

رم آرتنا

رنسیگلین

صباادیا

ساکرفانو

سان سسارو

سان دناتو وال د

سان الیا فیامرا

سان فلیس سیرسو

سان گیرگیو آ لی

سان لرنزو ناوو

سان پلو دی کاوا

سانت اورست

سانتا ماریا دی

سانتا مارینلا

سانتانگلو رمانو

سانت'نفریو

ساراسینسو

ساندریگلیا

سآری

سنی

سلسی

سرمنتا

سررن

ستفراتی

سزز

سنینو

سرا

سریانو نل سیمین

سپرلانگا

سپینو ساتارنیا

ستیمیگلیانو

سابیاکو

ساپینو

ساتری

تارانو

تارکاینیا

ترمینیلو

ترراسینا

تیولی

تفیا

تلفا

ترر آلفینا

ترری این سابینا

ترریس

ترریسلا این ساب

ترریمپیترا

تروایانیکا

تروینانو رمانو

تارانیا

تاسانیا

واکن

والنتانو

والکرسا

والمنتن

وازانلو

ویانو

ولتری

ونتتن

ورلی

وترالا

ویکالوی

وینانلو

ویلا سان گیوانی

ویتربو

ویترچیانو

زاگارلو

ایرل

آلاسیو

آلبنگا

آلبیزولا ساپریر

آلبیسلا مارینا

آلتار

آمگلیا

آندرا

آرکلا

آرنزانو

آرما دی تاگجیا

آرناسو

آریگو

آونو

بادالاککو

باجاردو

بالسترینو

باردینتو

بارگاگلی

برگگگی

برگی

بورینو

بگلیاسو

بویسانو

بلانو

بناسلا

بردیغرا

برغتو دی وارا

برغتو سانتو سپی

برگیو ورززی

برگمارو

برزناسا

براناتو

بوزالا

باسانا

کایرو منتنت

کالیس

کالیس لیگار

کالیززانو

کامگلی

کامپو لیگار

کامپمرن

کاراسو

کارباتا

کارکار

کارپازیو

کارردانو اینفری

کازانوا لررن

کازارزا لیگار

کاستل ویتریو

کاستلبیانکو

کاستلناوو دی ما

کاستلناوو ماگرا

کاستیگلین چیاوا

کاوی

سل لیگار

سنگیو

سنوا

سرانزی

سریال

سریانا

سروو

سسیو

چیاواری

چیوزانیکو

چیوزاوکچیا

سیپرسا

سیوززا

کگلتو

کگرنو

کرگلیا لیگار

کرنیگلیا

کسریا

کاستاراینرا

کرواری

دگو

دیوا مارینا

دیانو آرنتینو

دیانو کاستلو

دیانو مارینا

دیانو سان پیترو

دلساککا

دلسدو

فاوال دی مالوار

فیاسچرینو

فینال لیگار

فلو

فرامارا

گارلندا

جنو

گیاستنیس

گیاسوالا

گررتو

ایمپریا

لا سپزیا

لایگگلیا

لاوانا

لیوی

لریسی

لوانتو

لونو

لاسیناسو

ماگلیلو

مایسانا

مانارلا

مازون

ماسیمینو

ماتارانا

منداتیکا

میلزیمو

میگلیا

مکنزی

ملینی دی تریرا

منگلیا

منتالتو لیگار

منتگرازی

منترسو المار

منتزملو

منتگگیو

ماریالدو

نازینو

نیرن

نروی

نلی

اولسس

اولیوتا سان میچ

اونزو

اورکو فگلینو

اوررو

اورتورو

اوسپدالتی

پاگگی

پالار

پارتو

پگلی

پرینالدو

پیترا لیگار

پیو دی تکو

پیو لیگار

پینا

پینن

پنتداسیو

پرناسیو

پرتفینو

پرتونر

پرالو

کایلیانو

راپالو

رککو

رززو

ریککو دل گلفو

ریماگگیر

ریوا

ریوا لیگار

رکچتا دی وارا

رنکو سریویا

سان بارتلمو الم

سان بیاگیو دلا

سان ایلاریو

سان لرنزو المار

سان رمو

سانرمو

سانتا مارغریتا

سانتو ستفانو ال

سانتو ستفانو دی

سارزانا

ساسلو

ساوینن

ساونا

سبرگا

سررا ریککو

سستا گدانو

سستری لوانت

سستری پننت

سری

سپینتا

سپترنو

ستلانلو

تاوارن

ترزریو

تویرانو

توو سان جیاکمو

تریبنا

تریرا

یورب

یوسیو

وادو لیگار

والبنا

والکروزیا

وارازز

واریز لیگار

واریگتی

وآسیا

وندن

ونتیمیگلیا

ورناززا

وسالیکو

وززانو لیگار

وززی پرتیو

ویلا فارالدی

ویلانوا د'البنگ

ولتری

زیناگو

زوگلی

آبادیا لاریانا

آبیاتگراسو

آدرارا سان رککو

آگرات بریانزا

آلبایرات

آلباویلا

آلبیز کن کاسانو

آلبینو

آلبوزاگجیا

آلم

آلمنو سان بارتل

آلمنو سان سالوا

آلزانو لمباردو

آلزات بریانزا

آمبیور

آندالو والتلینو

آنفو

آنجرا

آنگلو

آنن دی بریانزا

آپپیانو جنتیل

آپریکا

آرسیسات

آرکر

آردنو

آریز

آرگنو

آرلانو

آروزیو

آرتن

ازولا

آساگو

آویاتیکو

آززانو ملا

آززات

باناتیکا

بانلو سان ویتو

باگلینو

بالابیو

بارانزات

باراسو

بارگگیو

بارغ

بارلاسینا

بارزاگو

بارزانا

بارزانو

بارزیو

باساپ

بآسیانو

بازیگلیو

بدیززل

بلاگیو

بلانو

بربنو

برگاززو کن فیگل

برگاردو

برگامو

برنات تیسینو

بزانا این بریان

بزات

بسنات

بیزوززو

بیاسنو

بینو

بیگارلو

بیناسو

بلسانو

بلویو

بدیو لمناگو

بفالرا سپرا تیس

بلات

بلتیر

بنات دی سپرا

بنات سپرا

برگارلو

برگو پریلو

برگفرت

برمیو

برنو

بسیزیو پارینی

بسیکو

بتاناکو

بتیسینو سرا

برالو دی پرگلا

برانزی

بربیا

برگانو

برمبات

برمبیلا

برنو

برنتا

برسیا

برسو

برززو دی بدرو

برینو

برینزیو

بریساگو والتراو

بریویو

برنی

براغریو

برانات

برانلو

بروزاپرتو

باگلیو این منت

باگاگجیات

باراگو دی ملگرا

باسات

باسناگو

باسرو

باستو آرسیزیو

باستو گارلفو

کادگلیان-ویکناگ

کادرززات

کایلو

کالسینات

کالسیناتو

کالکو

کاللزیکرت

کالاسو د آددا

کالواگیز دلا ری

کالوینانو

کامبیاگو

کامپین دل گاردا

کامپدلسینو

کانگرات

کانتو پاویز

کانتو سال اوگلی

کانتلو

کانتا

کانزو

کاپیاگو اینتیمی

کاپو دی پنت

کاپناگو

کاپریات سان جرو

کاپرینو برگاماس

کاپریلو

کارات بریانزا

کارات یوریو

کاربنارا التیسی

کاردانو الکامپو

کارنو

کاریمات

کارلاززو

کاربیو دگلی آنگ

کارنا

کارنو پرتوزلا

کارپندلو

کارپیانو

کاررو

کاراگات

کاراگو

کارویکو

کازال لیتا

کازالماگگیر

کازالمایککو

کازالپاسترلنگو

کازالزاینو

کازارگو

کازاریل

کازاتنوو

کازازز

کاز ناو

کازی جرلا

کاسنات کن برنات

کازورات پریمو

کازورات سمپین

کازورززو

کاساگو بریانزا

کاسانو داددا

کاسانو د'اددا

کاسانو ماناگو

کاسانو والکاویا

کاسیگلیو

کاسینا دی پکچی

کاسینا والساسین

کاسینتا دی لاگا

کاستانا

کاستانو پریمو

کاستگگیو

کاستناتو

کاستل داریو

کاستل د'اریو

کاستل گابیانو

کاستل گفردو

کاستل ملا

کاستل وککانا

کاستلبلفرت

کاستلانزا

کاستلون

کاستلتو دی بران

کاستلو کابیاگلی

کاستلو داگنا

کاستلو د'اگنا

کاستلو دی بریان

کاستلاکچیو

کاستلمارت

کاستلوککانا

کاستلورد

کاستندلو

کاستیگلین دل ست

کاستیگلین دینتل

کاستیگلین د'ینت

کاسشن آندونو

کاسشن دلا پریزو

کاستو

کاسترو

کاسترنو

کاوا مانارا

کاوالاسا

کاوناگو دی بریا

کاورناگو

کاوریانا (مانتا

کاززاگو برابیا

کاززاگو سان مار

سدراسو

سنات ستو

سن

سرسینو

سرزارا

سریانو لاغتو

سرمنات

سرنبیو

سرناسو لمباردن

سرناسو سال ناوی

سررو لاگو ماگگی

سررو ماگگیر

سرتوزا دی پاویا

سرونو

سروزینا

سروینانو د آددا

سسانو مادرنو

سسات

ستو

چیاونا

چیزا این والمال

چیادانو

چیارو

سیکنلو

سیگنلا

سیلیورغ

سینیزلو بالسامو

سیریمیدو

سیسانو برگاماسو

سیسلاگو

سیسلیانو

سیتیگلیو

سیوات

سیونا

سیوو

کلاینو کن اوستن

کلانززو

کلوزان سال لاگو

کلوزون

کککاگلیو

کدنو

کگلیات

کلر

کلیکو

کلبیتو

کلیو وال ترمپیا

کلن

کلنو السریو

کلنو منزیز

کلتارانو

کمریو

کمززانو

کمو

کمان ناوو

کنسسیو

کنکرززو

کنسیگلیو دی رام

کربتا

کرمانو

کرنا ایمانا

کرنال

کرناردو

کرنات داددا

کرنگلیانو لآدنس

کرنوکچیو

کرسیکو

کرت دی کرتزی

کرت فرانکا

کرت پالازیو

کرتنو گلگی

کرتنوا

کروینو سان کایر

کستا دی مززات

کستا دی سرینا

کستا ماسناگا

کستا وال ایمانا

کستا ولپینو

کراندلا والساسی

کردارو

کرما

کرملا

کرمنو

کرمیا

کرمنا

کرن

کاسو المنت

کاگگینو

کاناردو

کارنو

کارتاتن

کوزاگو

دالمین

دارفو بوریو ترم

داوریو

دازیو

دلبیو

درویو

دیزنزانو دل گار

دزیو

دیززاسو

دمازو

دنگو

دریو

دوزولو

دریززنا

دابینو

دامنزا

اندین گایانو

اربا

ارباسو

زینو لاریو

فاگگتو لاریو

فانانو اولنا

فارا جرا داددا

فارا جرا د'اددا

فیلاگو

فینو دل منت

فینو مرناسو

فنتنو

فپپلو

فرکلا

فرستو سپارسو

فرمیگارا

فرتاناگو

فایپیانو وال ای

گالبیات

گالارات

گالیات لمباردو

گامبارا

گامبلو

گامبلو

گاندسو

گاربانات میلانی

گاربانات مناستر

گاردن ریویرا

گارنانو

گارلاسو

گارلات

گارزنو

گاواردو

گاویرات

گازلدو دگلی ایپ

گاززادا

گاززانیگا

گاززالو

جرا لاریو

جرنزانو

جرمیناگا

جرلا آلتا

جرر دی کاپریلی

غدی

غیزالبا

گیاساگو

گیاسانو

گدیاسو

گویتو

گنزاگا

گردنا

گرگنزلا

گرنو

گراندات

گرانتلا

گراسبیو

گراودنا

گرززاگو

گریانت

گرن

گرپلو کایرلی

گروزیو

گروزوتو

گراملو دل منت

گاردامیگلیو

گادو ویسنتی

گاساگو

ایدرو

ایندانو اولنا

اینتربیو

اینوریگو

اینورانو

اینزاگو

یزو

ایسپرا

لاگلیو

لاینات

لاک گاردا

لانزادا

لانزو دینتلوی

لانزو د'ینتلوی

لاسنیگو

لاونو ممبلو

لککو

لف

لگگیانو

لناگو

لنانو

لنا

لنو

لنو

لسمو

لوات

لززنو

لیرنا

لیمبیات

لیمیتو دی پیلتل

لیمن سال گاردا

لیپمو

لیسن

لیوینو

لیوو

لکالیتا مالناگو

لکات دی تریالزی

لدی

لماززو

لنات پززلو

لناتو

لور

لورو

لزیو

لاسینو

لاینو

لاراگو مارینن

لارات کاکسیویو

لاوینات

ماککانو

مادزیمو

ماگازا

ماجنتا

ماگگیو

ماناگو

ماگرگلیو

مالگرات

مالنو

ماندلو دل لاریو

مانربا دل گاردا

مانربیو

مانتلو

مانتوا

ماپلو

مارکاریا

مارچیرلو

مارسیناگو

مارنو

ماریانو کمنس

مارن

مارتیننگو

مارزیو

ماسلیانیکو

ماززانو

ماززو

مدا

مد

مدیگلیا

مدلاگو

ملزو

مناگگیو

مرات

مرکالو

مرلینو

مرن

میز

مززگرا

میلان

میرادلو ترم

میزانو دی جرا د

مگگیو

ملترازیو

مناسترلو دل کاس

منگاززو

منیگا

منتالتو پاویز

منت یزولا

منتبلو دلا باتا

منتکالوو ورسیگج

منتگرینو والترا

منتلو

منتمززو

منتسانو

منتوکچیا

منتیچیاری

منترفانو

منوال

منزا

منزامبانو

مربنو

مریمندو

مرنیکو لوزانا

مرتارا

مرترن

مساززانو

مسینی

مززات

مززو

ماگگیو

مارا

ماسلین

ماسو

نمبرو

نرویانو

نسو

نیاردو

نیبینو

نوات مززلا

نوات میلانیز

نودرات

نویگلیو

ناوا اولنیو

ناولرا

اوفاننگو

اوگا والدیزوتو

اوگگینا کن سانت

اوگگینو

اولجیات ملگرا

اولجیات اولنا

اولجینات

اولیوتو لاریو

اولتر ایل کل

اوم

اونر

اوپرا

اورینو

اوریو السریو

اوریو لیتا

اورناگو

اورنیکا

اورسنیگو

اورزیوکچی

وزیو ستو

اوسمات

اوسپدالتو لدیجی

اوسنا

اوساکسیو

اوستیگلیا

اوززرو

پادنغ سال گاردا

پادرنو دانانو

پایتن

پالاززاگو

پالاززلو سال او

پالیدانو

پالاززلو سالگلی

پالسو

پارابیاگو

پاراتیکو

پاسیرانو

پاستارو

پاویا

پگلیو

پگناگا

پلیو اینتلوی

پرگو

پرلدو

پرو

پرتیکا آلتا

پسات

پیادنا

پیان کامانو

پیانکنو

پیانلو دل لاریو

پیاننگو

پیانتدو

پیاتدا

پیاززاترر

پیو امانل

پیو فیسیراگا

پیو پرتو مرن

پیزون

پلزیو

پگگیریدنتی

پنانا لاریو

پلپنازز دل گارد

پمپنسو

پنت دی لنو

پنت این والتلین

پنت نیززا

پنت سان مارکو

پنت سان پیترو

پنت ترزا

پنترانیکا

پنتویکو

پنتی سال مینسیو

پنتیدا

پرلززا

پرتیچتو فرازین

پرتو سرزیو

پرتو والتراواگل

پززلنگو

پراتا کامپرتاکس

پردر

پرنانا میلانیز

پریزززو

پرستین

پریمالانا

پرستو دی پیارو

پرواگلیو د'یزو

پرواگلیو وال سا

پناگو سال گاردا

پیزیانو

کایستلو

رافا

رامپنیو ورنا

رانکو

رانزانیکو

ردندسو

رسالدینا

رور

رززاتو

رهو

ریپالتا آرپینا

ریوا دی سلتو

ریواناززانو

ریوارلو دل ر اد

ریولتلا

ربیات

ربکچتو کن ایندا

ربککو سال ناویگ

رککا دگیرگی

رککا سوزلا

ردانو

ردنگو سایانو

ردیگو

رو ولسیانو

رنو

رمانیز

رمانو دی لمبارد

رناگو

رنکادل

رنکفررارو

رنکلا

روزات

رتا دیمانا

رتا د'یمانا

روانات

روربلا

روسالا

روتا

رززانو

سابیو چییز

سابینتا

سالا کماسینا

سال مارازینو

سالیس ترم

سالو

سالتریو

سامارات

سان بندتو پو

سان کلمبانو الل

سان دامیانو الک

سان دناتو میلان

سان فدل اینتلوی

سان فلیس دل بنا

سان فرمو دلا با

سان جنزیو اد یو

سان گیوانی بیان

سان گیالیانو می

سان مارتینو این

سان مارتینو سیک

سان پاولو

سان پلگرینو ترم

سان سیرو

سان ویتر اولنا

ساناززارو دی با

سانتا کاترینا و

سانتا ماریا هو

سانت'ابرامو

سانتو ستفانو تی

سانتمبنو ایمانا

سانتمبنو ترم

سارنیکو

سارنو

سانزرسیات

سچینانو (کم)

سچیلپاریو

سرزارلو

سدریانو

سگرات

سلوینو

سمیانا

سناگو

سنا کماسو

سرنو

سریات

سرمید

سرنیو

سرراوال آ پو

سستو کالند

سستو سان گیوانی

سستکالند

ستالا

ستیمو میلانیز

سویزو

سیرمین

سیرتری

سیزیانو

سویانو دل لاگو

سلبیات اولنا

سلفرینو

سلتو کلینا

سمما لمباردو

سممو

سنسینو

سندالو

سندریو

سریکو

سریزول

سرمانو

ستو ایل منت گیو

سور

سپسا

سپینو داددا

سپینن اللاگو

ستانو لمباردو

ستاززنا

ستززانو

سترادلا

سلو

سالبیات

سالزانو

ساززارا

تاسنو

تاینو

تارتانو

تاواززانو کن وی

تاورنریو

تاورنلا برگاماس

تگلیو

تلگات

تما

ترنات

ترراززانو دی ره

تینال

تیرانو

ترلینو ویمرکاتی

ترنو

ترر بلدن

ترر دی بیزی

ترر پالاویسینا

تسلانو مادرنو

توو دی سانتاگات

توو دی سانت'اگا

ترادات

تراونا

تراواکو سیککمار

تراواگلیاتو

تراودنا

ترمززو

ترموزین

ترسر بالنیریو

ترزیویو

ترویگلیو

ترویلو

ترززانو روزا

ترززانو سال ناو

ترززو سالاددا

ترززو سال'اددا

تریبیانو

تریاگگیو

تریولزیو

ترنزانو لاگو ما

تراکاززانو

تارات

تاربیگو

یوبلدو

یوگجیات تروانو

یورنانو

یوسمات ولات

وال دی نیززا

وال مازینو

والبرنا

والدامنت

والدیدنترو

والدیزوتو

والفاروا

والگانا

والگگلیو

والو

والیو ترم

والمادررا

والمری

والسلدا

والترتا

والوستینو

وانزاغلو

وانزاگو

واپریو داددا

وارانو برغی

واردو

وارنا

واریز

وارزی

ودانو اللامبرو

وداگگیو کن کلزا

ولیزو

وندرنو

ونگنو ساپریر

ورکانا

ورسیا

ورکاراگو

وردلینو

وردریو

ورجیات

ورمززو

ورنات

وستن

وززا دگلیو

ویادانا

ویگوانو

ویگگیا

ویلا کرتیز

ویلا دالم

ویلا د'الم

ویلا دی سریو

ویلا گاردیا

ویلاترادا

ویللانگو

ویلمینر دی سالو

ویمرکات

ویمدرن

وین

ویرگیلیو

ویتان

ویززلا تیسینو

وبارنو

وغرا

ولتا مانتوانا

زاندبیو

زانیکا

زلبیو

زلو بان پرسیکو

زربلو

زنو

زن

آککالانا

آککاازانتا ترم

آککاویوا پیسنا

آگاگلیانو

آلتیدنا

آماندلا

آنکنا

آپکچیو

آپیرو

آپپینانو

آرسویا

آرکاتا دل ترنتو

آسلی پیسنو

بلفرت دل چینتی

بلودر اوسترنس

برگو پاس

کاککامو دی سررا

کاگلی

کالدارلا

کامرانو

کامرینو

کامپفیلن

کامپلانگو

کانتیانو

کاراسای

کارینانو

کارپنا

کارتستو

کاستل کلنا

کاستل دی لاما

کاستل دی مززو

کاستلبلینو

کاستلدلسی

کاستلفیداردو

کاستلرایمندو

کاستلسانتانگلو

کاستلوکچیو دی م

کاستینانو

کاسترانو

سنتباچی

سررتو دزی

سررتو د'زی

سساپالمبو

سینگلی

سیویتانوا مارچ

سیویتانوا مارچ

کلبردلو

کلی دل ترنتو

کلمارانو

کمانانزا

کرینالدو

کرریدنیا

کسینانو

کاپرا ماریتیما

کاپرامنتانا

فابریانو

فالکنارا ماریتی

فالرن

فانو

فرمینانو

فرمو

فیاسترا

فیلترانو

فیردیمنت

فیامیناتا

فلینانو

فنتکرنیال

فرس

فسمبرن

فرات روزا

فرنتینانو دی یو

فرنتینو

فرنتن

گابیکس مار

جنگا

گرادارا

گرتاممار

گرتاززلینا

گالدو

جزی

لاپدنا

لرتو

لرو پیسنو

ماسراتا

ماسراتا فلتریا

مایلاتی سپنتینی

مایلو

مارینا پالمنس

مارتا

ماسینانو

ماتلیکا

مرکاتلو

مرگو

مگلیانو

موی دی مایلاتی

ممبارکسیو

منداویو

مندلفو

منسامپیترو مریک

منسامپلو دل ترن

منسانو

منتالتو دل مارچ

منتاپپن

منت گریمانو ترم

منت رینالدو

منت ربرتو

منت سان گیاستو

منت سان پیترانگ

منت سان ویتو

منت یورانو

منت ویدن کررادو

منتکالوو این فگ

منتکارتو

منتکاسیانو

منتکچیو

منتسیککاردو

منتکپیلو

منتکوزارو

منتدینو

منتفالکن آپپنین

منتفانو

منتفلسینو

منتفیر دلازو

منتفیر دل'ازو

منتگالو

منتگیرگیو

منتگرانارو

منتلابات

منتلپارو

منتلاپن

منتماگگیر المتآ

منتمارسیانو

منتمناکو

منتپراندن

منترادو

منترابیانو

منتتن

مررو دالبا

مررو د'البا

مرروال

ماکسیا

نوافلتریا

نامانا

اوفانا

اوفیدا

اورتززانو

وزیمو

اوسترا

اوسترا وتر

پدازو

پنا سان گیوانی

پنابیلی

پرگلا (مارچ)

پزارو

پتریلو

پتریتلی

پیاگگ

پیاندیملتو

پیترارابیا

پیو ترینا

پیوبویگلیانا

پیبیکو

پیراکو

پگگیو سان مارسل

پلنزا

پلوریگی

پرتو رکاناتی

پرتو سان گیرگیو

پرتو سانتلپیدیو

پرتو سانت'لپیدی

پتنزا پیسنا

راپانانو

رکاناتی

ریپاترانسن

رککافلاوین

روزورا

رتلا

سالتارا

سان آنگلو

سان بندتو دل تر

سان کستانزو

سان جینزیو

سان لو

سان لرنزو این ک

سان مارسلو

سان سورینو مارچ

سانت آنگلو این

سانت آنگلو این

سانت ایپپلیتو

سانتا ویتریا ای

سانتاگاتا فلتری

سانت'اگاتا فلتر

سانتلپیدیو آ ما

سانت'لپیدیو آ م

سارنانو

ساسو فلتریو

ساسفرراتو

سفرو

سنیگالیا

سررا دی کنتی

سررا سان کایریک

سررا سانت آبندی

سرراوال دی چینت

سررانگارینا

سرویگلیانو

سیرلو

سمریلو

سپینتلی

ستافلو

تالاملو

تاولتو

تاوالیا

تلنتینو

تربیانتیکو

ترکاستلی

تریا

یوربانیا

یوربینو

یوربیزاگلیا

والفگلیا

ونارتا

ویسو

آکسگلیو

آککای ترم

آگلیانو ترم

آگلی

آگرات کنتاربیا

آگرو

ایراسا

آلا دی ستارا

آلانا والسزیا

آلبا

آلساندریا

آلیس بل کل

آلیس ساپریر

آلمیز

آلپینانو

آلتاویلا منفررا

آمنو

آندرنو میککا

آنترنا سچیرانکو

آرامنگو

آرگلو

آرینانو

آریززانو

آرمنو

آرنا

آرکاتا سریویا

آستی

آویگلیانا

باسنو

باناسو

بانلو پیمنت

بایرو

بالانجرو

بالدیسرو ترینیز

بالم

بالماکسیا

باربارسو

باردنکچیا

بارگ

بارلو

باستیا مندوی

باتیفلو

باونو

بی

بیناسو

بینت

بلفرت منفرراتو

بلگیرات

بلینو

بلینزاگو نواریز

بلودر لانغ

بن واگینا

بنولو

برگلو

برنززو

بورا کاردززا

بیانز

بیبیانا

بیلا

بیلمنت

بیستانو

بنانکو

بگنو

بلزانو نواریز

بنویسینو

برگارو ترینیز

برغتو دی بربرا

برگو سان دالماز

برگو تیسینو

برگفرانکو

برگمال

برگمانرو

برگسزیا

بوزیا

بوزیو

بسلاسو

بوس

بززل

برا

بریاگلیا

بریگا نواریز

برسو

برزلو

بروزاسو

برازلو

بابیو

باریاسو

باسا

باسلنو

کابلا لیگار

کافاس

کالاماندرانا

کالسو

کالتیناگا

کالوزو

کامانا منفرراتو

کامبیانو

کامری

کامینو

کامینو منفرراتو

کامو

کامپرتنو

کامپیگلین-فنیل

کانال

کاندلو

کاندیا کاناویز

کاندیلو

کانلی

کانرو ریویرا

کانبیو

کانوزیو

کانو

کانتالاپا

کانتالاپو لیگار

کانتارانا

کاپریاتا د اورب

کاپری

کاپریگلیو

کاربنارا سریویا

کارما

کارززانو

کاریزیو

کارمانلا

کارپنتو

کارروزیو

کاررا

کاررا

کازالبرگن

کازال کرت سررو

کازال منفرراتو

کازالینو

کازلت

کازل ترینیز

کازورزو

کاسانو سپینلا

کاسیناسو

کاسین

کاستانتو پو

کاستانیتو

کاستانل لانز

کاستانل منفررات

کاستانل پیمنت

کاستل بگلین

کاستل رکچرو

کاستلدلفینو

کاستلالفرو

کاستلار

کاستلاززو برمید

کاستلرو

کاستلتو مرلی

کاستلتو ملینا

کاستلتو سپرا تی

کاستلینالدو

کاستلمانو

کاستلناوو بلبو

کاستلناوو برمید

کاستلناوو کالسا

کاستلناوو دن بس

کاستلناوو سریوی

کاستیگلین فالتو

کاستیگلین تینلا

کاستینو

کاواگلیا

کاواگلی-سپکسیا

کاوانلو

کاوالرلون

کاوالرماگگیر

کاواتر

کاوور

سلا منت

سلارنگو

سنتالو

سپپو مرلی

سرسناسو

سریزتو

سریزول ریل

سررتو گر

سررتو لانغ

سررینا منفرراتو

سررین

سرواسا

سسانا ترینیز

سسل

سوا

چراسو

چیانککو

چیاورانو

چیری

چیمنت

چیوزا دی پزیو

چیوزا دی سان می

چیواسو

سیگلی

سیناگلیو

سینزانو

سیککارو

سیری

سیسترنا د'استی

کلاوزانا

کلاویر

کوسلو ترینیز

کوززلو

کککناتو

کلاززا

کلنو

کلرتو جیاکوزا

کلبیانو

کندو

کنزانو

کرژن

کرتانز

کرتاززن

کرتمیلیا

کرتیگلین

کسانو بلبو

کساتو

کسنو

کستا وسواتو

کستیگلیل د'استی

کستیگلیل سالازز

کراوانزانا

کراوگجیا

کرملینو

کرسنتینو

کرسا

کردو

کاککارو منفررات

کاسگلیو

کامیانا

کانو

کانیکو

کارن

کارگگیو

دمنت

دزانا

دی مززو

دیانو د'البا

دگلیانی

دمدسلا

دناتو

درملتو

درنرو

درنتو

درانو

انتراکک

اکسیلس

فاریگلیانو

فیزوگلیو

فنسترل

فررر

فیانو

فبلو

فگلیززو

فنتانیل

فنتی

فرماززا

فسانو

فرابوزا سپرانا

فرابوزا ستانا

فرانکاویلا بیزی

فراسینلو

فراسینو

فرینکو

فراگارلو

گابیانو

گایلا

گالیات

گامباسا

گاربانا

گارگالو

گاسینو ترینیز

گاتیکو

گاتینارا

گاوی

غیفا

جیاگلین

جیارل

جیاونو

گینیز

گون

گززانو

گراگلیا

گرانا

گرانززو کن منتی

گراولنا

گراور

گراززانو بادگلی

گریناسو

گرناردو

گراگلیاسو

گارن

اینسیسا ساپاکسی

اینوریو اینفریر

یزولابلا

ایوری

لا کاسا

لا لگجیا

لا مررا

لاناسو

لانزو ترینیز

لآریانو

لینی

لممی

لکایو تانارو

لرما

لزا

لسنا

لویس

لیمن پیمنت

لیورنو فرراریس

لوززلو

لکانا

لمباردر

لرانز

لا

لانتا

ماکرا

ماکاناگا

مادنا دل ساسو

ماگلیانو آلفیری

ماگلین

مانانو بیلیز

مالویسینو

مانگو

مانتا

مارانزانا

مارن

مارتو

مارمرا

مازرا

مازیو

ماسرانو

ماسینو ویسنتی

ماتی

مازز

مینا

ملاززو

مرگززو

مززمریکو

میازینو

میاززینا

ممبارکارو

ممباراززو

ممبلو منفرراتو

ممبرسلی

منال

مناسترو برمیدا

مناسترو دی واسو

منکالیری

منکالوو

منسنیزیو

منچیرو

منکریولو

منکاککو ترینیز

مندوی

منفرت د'البا

منگاردینو

منجیاردینو لیگا

منگراندو

منلیل

منتابن

منتافیا

منتالدو

منتالدو برمیدا

منتالدو سارامپی

منتالدو ترینیز

منتالنغ

منتانارو

منتچیارو داککای

منتچیارو د'اککا

منتلاپو آلبیز

منتمانو

منتمارزینو

منترسو گرانا

منتسچنو

منتو رورو

منتیگلیو

مریندو ترینیز

مرنیز

مرززو

مسو سانتا ماریا

متا دی کنتی

ماریزنگو

نارزل

نبیانو

نیو

نترو

نویگلی

نیچلینو

نیلا بلبو

نیلا تانارو

نیززا منفرراتو

نوسا

نن

ننیو

نوارا

نولو

نوی لیگار

اوکسیمیانو

اودالنگو گراند

اودالنگو پیککلو

اوگگبیو

اولگگیو

اولگگیو کاستلو

اومنا

اورباسانو

اورمی

اورناواسو

اورسارا برمیدا

اورتا سان گیالی

وزاسو

اوستانا

اوتیگلیو

ولکس

اووادا

اوویگلیو

اوززانو منفررات

پازانا

پانو

پالانزنو

پارلا

پاردی لیگار

پارلدو

پاراززارو

پاسرانو مارمریت

پاستارانا

پاوارلو

پاون کاناویز

پستو ترینیز

پلا

پنانگو

پرلتو

پروزا آرجنتینا

پتناسو

پورانو

پیانززا

پیانفی

پیاسو

پیی

پیترا ماراززی

پیتراپرزیو

پیناسا

پینرلو

پینو ترینیز

پید

پیساسو

پیززو

پیسینا

پیورن

پکاپاگلیا

پویرینو

پلن

پلانگهرا

پندرانو

پنت-کاناویز

پنتکارن

پنتستارا

پنتی

پنزانو منفرراتو

پنزن

پرتاکمارو د'است

پرتالا

پززل گرپپو

پززلو فرمیگارو

پرادلوس

پراگلاتو

پرالرمو

پراسو

پراتو نووزو

پراتو سزیا

پراززو

پرمنو

پرمیا

پرموزلو چیوندا

پریرو

پریککا

کارنا ستو

کارنا

کاتردیو

کاینسینتو

راککنیگی

رولو

ریماسو

ریملا

ریوا والدبیا

ریوارلو کاناویز

ریوارسا

ریولی

روسچیا

روسیو

رازیو

رباسمرو

ربلا

ربارنت

رککا د آراززو

رککا گریمالدا

رککابرانا

رککاسپارورا

رککاورانو

رکچتا پالافی

رکچتا تانارو

رددینو

ردلو

رلتو

رمانو کاناویز

رندیسن

رپپلو

روزینانو منفررا

رستا

رور

رابیانا

سالا بیلیز

سالبرتراند

سالمور

سالاززو

سان بنینو کاناو

سان برناردینو و

سان کریستفرو

سان دامیانو ماک

سان فرانسسو الک

سان گیرگیو سارا

سان گیریو

سان گیوانی

سان گیاستو کانا

سان مارتینو آلف

سان مارزانو اول

سان مآریزیو کان

سان مآریزیو دپا

سان مآریزیو د'پ

سان مآرو ترینیز

سان پاولو سروو

سان پاولو سلبری

سان رافال سیمنا

سان سالواتر منف

سان سباستیانو

ساندیگلیانو

سانفرنت

سانگانو

سانتا ماریا ماگ

سانتا ویتریا د'

سانت'انتنینو دی

سانتو ستفانو بل

سارززانو

سآز دی سسانا

سآز د'ولکس

ساویگلیانو

سارمانو

سیلز

سپا

سپلو

سارزلنگو

سپپیانا

سررالانگا د'الب

سررالانگا دی کر

سرراوال سریویا

سرراوال سزیا

سستریر

ستیمو ترینیز

ستیمو ویتن

سیلاونگو

سیلوانو

سینیو

سلانگهلو

سمماریوا دل بسو

سردولو

سریزو

سستنو

سپینو منفرراتو

سپینتو سریویا

ستاززانو

سترامبینلو

سترزا

ستروی

سترپپو

سانو

ساپرگا

سوزا

تاگلیلو منفررات

تاسارلو

ترراگجیا

تیگلیل

تسنو

تلنو

تنکو

ترینو

ترناکو

ترر برمیدا

ترر کاناویز

ترر پلیس

تررزینا

ترتنا

ترارگو ویگگینا

تراسکرا

تراورسلا

ترکات

تریزو

ترویل

ترززو تینلا

ترینیتا

ترینو

تریزوبیو

تریورو

ترفارلو

ترنتانو

تارین

یوسآکس

یوسآکس فراز.لآک

واگلیو سررا

وال دلا ترر

والدنگو

والدیری

والنزا

وال ویگززو

والماککا

والپراتو سونا

والسترنا

وانزن کن سان کا

واپریو داگنا

واپریو د'اگنا

وارالو

وارزو

وناریا ریل

وناسا

وربانیا

ورسلی

وردانو

ورنانت

ورانو

ورزالو

وزیم

وستین

ویاریگی

ویکفرت

ویگانلا

وینال منفرراتو

ویگن

ویلا سان سکندو

ویلادیتی

ویلادسلا

ویلافالتو

ویلانوا مندوی

ویلانوا منفررات

ویلار درا

ویلار پلیس

ویلار پروزا

ویلار سان کستان

ویلارگجیا

ویلارمانانو

وینادیو

وینچیو

وینوو

ویسچ

ویسترریو

ویا

ویا

ویورن

وگنا

ولپیانو

ولتاگگیو

زیمن

آککادیا

آککاریکا دل کاپ

آککاویوا دل فنت

آلبربلو

آلبرنا

آلسانو

آلزیو

آلیست

آلتامارا

آندرانو

آندریا

آرادو

آرنزانو

آوترانا

بانلو دل سالنتو

باری

بارلتا

بیسگلی

بیتتو

بیتنتو

بیتریتو

برگان

برگو سلانو

بترانو

بوینو

بریندیزی

کانانو وارانو

کالیمرا

کامپی سالنتینا

کاندلا

کانل

کانوزا دی پاگلی

کاپارسو

کارمیانو

کاروینو

کارپینانو سالنت

کارپینو

کازالابات

کازاماسلا

کازاماسیما

کازارانو

کاسانو

کاستلانا گرت

کاستلانتا مارین

کاستلاکسیو دی س

کاسترینانو دی گ

کاسترینانو دل ک

کاسترو دی لکس

کاوالینو

سگلی مساپیکو

سلنزا والفرتر

سلامار

سلینو سان مارکو

سرفینانو

سرینلا

چیوتی

سیسترنینو

ککاملا

کلپاسو

کنورسانو

کپرتینو

کراتو

کریگلیانو د'ترا

کرسانو

کریسپیانو

کارسی

کاترفیانو

دلیستو

دیزو

ارچی

فاتو

فازانو

فس وارانو

فگجیا

فراگانانو

فرانکاویلا فنتا

فریگل

گاگلیانو دل کاپ

گالاتینا

گالاتن

گالیپلی

جینوزا مارینا

گیویا دل کل

گیویناززو

گیاگجیانلو

گیاردینانو

گراوینا این پاگ

گرتاگلی

گانانو

ایسچیتلا

یزولا سان دمینو

لاترزا

لاتیانو

لکس

لپرانو

لکایل

لزینا

لورانو

لیدو مارینی

لیززانلو

لکرتندو

لاسرا

ماگلی

مانکاورسا

مانداریا

مانفردنیا

مارغریتا دی ساو

مارینا دی لیززا

مارینا دی مانکا

مارینا دی یوجنت

مارینا سررا دی

ماریتو

مارتانو

مارتینانو

مارتینا فرانکا

ماراگگیو

ماسافرا

ماتینو

ماتیناتا

ملندانو

ملیسانو

مزان

میگجیانو

مینروینو دی لکس

مدانو

ملا دی باری

ملفتا

منپلی

منت سانتانگلو

منت سانت'انگلو

منتیازی

منترنی دی لکس

منتزانو

مرسیانو

متلا

مارو لکسس

ناردو

ناردو

نویانو

نسی

نویکاتارو

نولی

اوریا

اورسارا دی پاگل

اورتا نوا

اورتل

اوستانی

اوترانتو

پادریزرگیو

پالاجیانلو

پالاجیانو

پالماریگگی

پالو دل کل

پارابیتا

پاتا

پسچیسی

پگجیاردو

پگگیرسینی

پلینانو آ مار

پرتو سسارو

پرزیکس

پالسانو

پاتینانو

راکال

رینانو گارگانیک

رکچتا سانت آنتن

ردی گارگانیکو

رزتو والفرتر

رافانو

راتیگلیانو

راوو دی پاگلیا

سالیس سالنتینو

سالو

ساممیچل دی باری

سان کاسیانو

سان سساریو دی ل

سان دناسی

سان فکا

سان گیرگیو اینی

سان گیوانی رتند

سان مارکو این ل

سان مارزانو دی

سان منایو

سان میچل سالنتی

سان نیکلا

سان پانکرازیو س

سان پیترو این ل

سان پیترو ورنتی

سان سورو

سان ویتو دی نرم

ساناریکا

سانیکاندرو دی ب

سانیکلا

سانت آگاتا دی پ

سانتا سساری ترم

سانتا ماریا الب

سانتا ماریا دی

سانترامو این کل

سانتو سپیریتو

ساوا

ساولتری دی فازا

سررانو

سکلی

سگزیا

سلوا دی فازانو

سرراکاپریلا

سررانو

سگلیانو کاوور

سلتو

سپکچیا

سپزیال دی فازان

سپنگانو

سکاینزانو

ستات

سترناتیا

ساپرسانو

سارانو

ساربو

تالسانو

تارانتو

تآریزانو

تاویانو

ترلیززی

تیگجیانو

ترچیارلو

تریتو

ترر کان

ترر چیانکا

ترر کلیمنا

ترر لاپیلو

ترر اووو

ترر سان گیوانی

ترر سانتا سوزان

تررماگگیر

ترریسلا

ترانی

ترپاززی

تریکاز

تریگجیانلو

ترینیتاپلی

ترویا

تاگلی

تاری

یوجنتو

یوگجیانو لا چیز

والنزانو

وانز

وگلی

ورنل

ویکو دل گارگانو

ویست

ویلا کاستلی

ویلاگگیو رستا

ویتیگلیانو

زاپپنتا

زلینو

آبازانتا

آبیادری

آگگیاس

آگلینتا

آلس

آلغرو

آنانزیاتا

آرباتاکس

آربری

آرباس

آریتزو

آرمانجیا

آرزاچنا

آرزانا

آسمینی

بادزی

باجا ساردینیا

بالاو

باناری

بارسا

باری ساردو

بارامینی

باساکاتنا

بآلادا

بلوی

بنتاتی

برچیددا

بساد

بیتی

بلتانا

بنارکادو

بنو

بنروا

برتیگالی

برتیجیاداس

بوزا

بوزا مارینا

باددوزو

بادنی

باگجررا

کابراس

کابراس

کاگلیاری

کالا گنن

کالا لیبرتو

کالانجیاناس

کالازتا

کامپانددا

کانیگین

کاپیتانا

کاپو کدا کاوالو

کاپو سپرن

کاپتررا

کاربنیا

کارددا

کارلفرت

کاستلساردو

کاستیاداس

کاتیاداس

چیا

چیارامنتی

کدرنجیانس

کلیناس

کستا کرالینا

کستا پارادیزو

کستا ری

کاگلیری

دلیانوا

دماس دی ماریا

دماسنواس کانالس

دنری

درگالی

الماس

اسلکا

فرتیلیا

فلریناس

فلامینیماگگیر

فلاسیو

فنی

فردنجیاناس

فانتانا میگا

گالتلی

گاووی

جرمیس

جرگی

غیلارزا

گیبا

گیرازول

گلفو آرانسی

گنزا

گاسپینی

ایگلزیاس

ایلبنو

ایرگلی

یزیلی

یزولا رسا

یزولا سانتو ستف

ایتیری

جرزا

لا کالتا

لا ماددالنا

لاکنی

لاررا

لانوزی

لسری

لتزرای

لاگوزانتو

لاراس

ماکمر

ماگماداس

مالادرسیا

مامویادا

مانداس

ماراکالاگنیس

مارینا دی گایرو

مارینا دی پرتیس

مارینلا

ماررابیا

مارتیس

مازایناس

مازالاس

میلیس

مدلو

مگرو

مناستیر

منسرراتو

منت نای

منتلون رککا دری

منتی

منترستا

مرس

ماراورا

مارتا ماریا

ناربلیا

نربلو

ناغدا سانتا ویت

نالوی

نارو

ناراچی

ناراگاس

اولبیا

اولینا

اوللای

اولمدو

اونیفای

اورگوزولو

اوریستانو

اورزی

اوررلی

اوسچیری

وزیلو

اوسی

اوتانا

اوزیری

پادریا

پادرا

پالآ

پالمادالا

پاتادا

پآلی آرباری

پرفاگاس

پیسیناس

پلاتامنا

پلوغ

پرتو سروو

پرتو رتندو

پرتو سان پاولو

پرتو تررس

پرتسوزو

پوزادا

پززماگگیر

پالا

کارتا سانت النا

کارتاکسیا

ریلا ساردو

سادالی

ساگاما

سان گیوانی دی س

سان گیوانی سرگی

سان نیکلو دارسی

سان پریامو

سان سپرات

سان تودرو

سانلاری

سانت آنا آررزی

سانت آنتنیو دی

سانتا گیاستا

سانتا مارغریتا

سانتا ماریا کغی

سانتا ماریا لا

سانتا ماریا ناو

سانتا ترزا گالا

سانتادی

سانت'انا آررزی

سانتانتیکو

سانت'انتیکو

سانتا لاسارگیا

ساردارا

ساردینیا

ساررچ

سارال

ساساری

سدیلو

سدینی

سلارگیاس

سنغ

سناریلو

سنری

سردیانا

سستا

سولو

سیاماگگیر

سیلیکا

سیندیا

سینیسلا

سیریس

سلاناس

سلاراسا

سلمینیس

سرگنو

سرسو

ستینتینو

سانی

تانآنلا

تانکا مانا

تلتی

تمپیو پاوزانیا

تررالبا

ترتنیا

تولادا

تیزی

تیانا

تیسی

ترپ

ترر دی کرساری

ترر دل پززو

ترر دل ستل

ترتلی

تتابلا

تراماتزا

تراتالیاس

ترسناراغس

ترینیتا داگالتا

تایلی

تارری

یولاسای

یوراس

یورزالی

یزینی

یوتا

والدریا

والرموزا

ویددالبا

ویلا سان پیترو

ویلاسیدرو

ویلاگراند ستریز

ویلامار

ویلاماسارجیا

ویلانوا منتلون

ویلانوافررا

ویلاپاتزا

ویلاالتو

ویلایمیاس

ویلار

ویلاپسیوزا

زددیانی

آکات

آسی بناککرسی

آسی کاستلو

آسی کاتنا

آسی سانت آنتنیو

آسی ترززا

آسیریل

آککدلسی

آدرانو

آگیرا

آنن بانی

آگریجنتو

ایدن

آلکامو

آلی ترم

آلیا

آلتاویلا میلیسی

آلتفنت

آکارن

آراگنا

آگاستا

آولا

باغریا

بالسترات

بازیکو

بآسینا

بلپاسو

بیانکاویلا

بیزاککاینو

بیویو لاپتو

بلنتا

برگتو

برلو

برنت

براکلی

باکچری

بارگیو

بوزتو پالیززلو

بوزتو ساپریر

باترا

کاککامو

کالاسیبتا

کالاتابیانو

کالاتافیمی

کالتابلتا

کالتاگیرن

کالتانیستا

کالتاواتارو

کاممی

کامماراتا

کامپبلو دی مازا

کامپفلیس دی رکس

کامپفیریتو

کامپفرانکو

کامپگراند

کانیکاتی

کانیکاتی

کانیکاتینی بانی

کانتو

کاپاسی

کاپو درلاندو

کاپو د'رلاندو

کاپری لون

کاردیلو

کارینی

کارلنتینی

کارنیا

کاررززیر

کازا ماککاری

کازال زاپپالا

کازالوکچیو سیکا

کاسارو

کاسیبیل

کاستل دی ایادیک

کاستلبانو

کاستلداکسیا

کاستلاممار دل گ

کاستلانا سیکالا

کاستلاززو

کاستلملا

کاستلترمینی

کاستلوترانو

کاستیگلین دی سی

کاسترفیلیپپو

کاسترریل

کاتانیا

کاتلیکا اراکلی

کاوا دالیگا

سفالا

سنتاریپ

سردا

چیارامنت گالفی

سیانسیانا

سیمینا

سینیزی

کلزانو

کمیزو

کنتسا انتلینا

کرلون

کاککاملا

کاستناسی

داتیلو

دنافاگاتا

دنالاکاتا

انا

اریس

فالکن

فانوزا

فاتریا تررزانا

فاوارا

فاوینانا

فرلا

فیکاراززی

فیکاررا

فیکاززا

فیلیکادی

فیامفرددو دی سی

فلریدیا

فنداچلو

فنتان بیانچ

فرزا داگرو

فرانکاویلا سیسی

فرانکفنت

فراتلو

فارسی سیکالو

فارناری

گاگگی

گالاتی مامرتینو

گالاتی مارینا

گالدرو

گانگی

گلا

جیاردینا

جیاردینی ناکسس

جیارراتانا

جیارر

گیویوزا ماری

گدرانو

گراممیچل

گرانیتی

گرانیتلا

گراتری

گرت

گارراتو

ایسنلو

یزولا دل فممین

ایسپیکا

ایتالا

جپپلو جیانکاکسی

کامما

لا بانکا

لامپدوزا

لاساری

لنی

لنتینی

لتویانی

لتجانی

لوانزو

لیبریززی

لیکاتا

لیکدیا یوبی

لینگا

لینگاگلسا

لیپاری

لانگی

لاگو گراند

مالفا

ماندرا کاپرریا

مانیاس

ماراوزا

مارتیمو

مارینا دی ملیلی

مارینا دی مدیکا

مارینا دی راگوز

مارسالا

مارزاممی

ماسالی

ماسالاسیا

مازارا دل والو

ماززارینو

ملیلی

منفی

مری

مسینا

میلاززو

میلی مارینا

میلیسی

میلو

میرابلا ایمباکک

میراندا

میرتو

میزیلمری

میستربیانکو

میسترتا

مدیکا

مویو

منفرت مارینا

منریل

منتالبانو الیکن

منتالگرو

منتدرو

منتلاگاردیا

منتلپر

منترسو آلمو

منتواگو

متا کاماسترا

متا د آفرمو

متا سانتاناستآس

متا سانت'اناستآ

ماسملی

نارو

نازو

نیکلوزی

نیکوزیا

نیسمی

نیسریا

نیززا دی سیسیلی

نتو

ناوا گیبلینا

اولیوری

پاس دل ملا

پاسکو

پاچینو

پاگلیارا

پالاززو آدریانو

پالاززلو آکرید

پالرمو

پالما دی منتچیا

پاناری

پانتلریا ایسلند

پارتانا

پارتینیکو

پاترنو

پاتی

پدارا

پرگوزا

پترالیا سپرانا

پتروزینو

پتینو

پیانا دگلی آلبا

پیاززا آرمرینا

پیدیمنت اتنو

پیراینو

پلممیریو

پلیززی جنروزا

پلارا

پلینا

پرتو امپدکل

پرتپالو

پززالو

پریلو گارگالو

پریززی

پانتا براکستو

کاترو پانی

راکالماتو

راککاجا

راگالنا

راگوزا

راماککا

رانداززو

راوانوزا

ریتانو

ریبرا

ریزی

ریپستو

رککالامرا

رککاوالدینا

رکسلا والدمن

رمتا

روزولینی

سالمی

سامباکا دی سیسی

سامپیری

سان بیاگیو پلات

سان کاتالدو

سان کنو

سان کررادو دی ف

سان فیلیپپو دل

سان گیرگیو

سان گیوانی لا پ

سان گیوزپپ ایات

سان گرگریو

سان لون

سان مارکو دالان

سان میچل دی گان

سان پیر نیستو

سان پیترو کلارن

سان ویتو لو کاپ

سانت آگاتا لی ب

سانت آلفیو

سانت آنگلو ماکس

سانتا کرس کامری

سانتا دمنیکا وی

سانتا فلاویا

سانتا لاسیا دل

سانتا ماریا دی

سانتا مارینا سا

سانتا نینفا

سانتا تکلا

سانتا ترزا دی ر

سانتا ونرینا

سانتاگاتا دی می

سانت'اگاتا دی م

سانتالسیو سیکال

سانت'السیو سیکا

سانت'الفانو

سانت'الفیو

سانتو ستفانو دی

سانتو ستفانو کا

ساپنارا

ساوکا

سیاککا

سیکلی

سیلاتو

سگلیتی

سردیا

سلینانت

سفرراکاوالو

سیسیلی

سیکالیانا مارین

سیراکوزا

سیرینانو

سلارینو

سرتینو

سپادافرا

سترمبلی

ساترا

سیراکوز

تاورمینا

تاورمینا لتجانی

ترم ویگلیاتر

ترمینی ایمریز

تررازینی

تینداری

ترر دی فارو

تررگرتا

تررنوا

تررتا

ترتریسی

ترابیا

تراسینو

تراپانی

تراپپتو

ترکاستانی

تریپی

تروینا

توزا

یوستیکا

والدریس

والگارنرا کارپپ

واللانگا پراتام

ونتیکو

ویاگراند

ویلابات

ویلافرانکا تیرر

ویلالبا

ویلاماندو

ویتریا

ویززینی

والکانو

زافرانا اتنی

آلا

آلبا دی کانازی

آندالو

آندریان

آنتریوو

آنترمویا

آنترسلوا دی مزز

آپپیانو سالا ست

آرکو

آر

آولنگو

آویو

بادیا

بازلگا دی پین

بززککا

بینو

بلزانو

برزاگو

برگاززو

برنرو

برنتنیکو

برسانن

برانیکو

بروزاگو

بالا

بارگیزیو

کادیپیترا

کالسرانیکا اللا

کالدارو

کالدناززو

کالیانو

کامپیتلو دی فاس

کامپو دی ترنس

کامپو چرس

کامپداززو

کانازی

کاپرن

کارانو

کاردانو

کارززا اللاگو

کاریزولو

کازاتیا

کازر آلت

کاستلبلو

کاستلو دی فیمم

کاستلو تزینو

کاستلرتو

کاوالیز

کاوداگو

سنیگا

سرمس

چینس

چیزا

چیوزا

سیاردس

سیمگو

سیوززانو

کلس

کنلا

کگلو

کلدرانو

کلپیترا

کمانو ترم

کممززادارا

کندینو

کردو

کرنایانو

کرتینا سالا ستر

کروارا این بادی

کرویانا

کانوو

کارن ونستا

دیمارو

دبیاکو

درنا

درو

اگجن

انا

فادو

فای دلا پاگانلا

فالزس

فلدتارنس

فیاو

فی

فیرا دی پریمیرو

فلاون

فلگاریا

فلگاریدس

فندو

فرتززا

فرانگارتو

فاسین

فانس

گایس

گارگاززن

گارنیگا ترم

گیوو

گلرنزا

گرآنو

یزرا

کاستلرات

لا ویلا

لاس

لاسس

لاگاندو

لاین

لایوس

لانا

لاوارن

لاویس

لنزامو دی کنسی

لویکو ترم

لانگستانو

لوزرنا

لوزون

لاتاگو

مادنا

مادنا دی کامپیگ

مال

مالس ونستا

مالسو

مارانزا

مارب

ماریلوا

مارلنگو

مارتلو

مازو کرتو

ماسیمنو

ماتارلو

ماززین

مران

مززانا

مززکرنا

مززلمباردو

مونا

ملینا دی لدرو

ملینی دی چرس

ملتن

ملونو

منکلاسیکو

منگلفو

منتانا

منتاناگا دی پین

منت بندن

منتیزوور

مری

مرتر

موزو این پاسیری

مالس

ناگو

ناگو تربل

نالس

ناتارنو

نرگ منت بندن

نوا لوانت

نوا پننت

نوالدو

اوبرگجن

اولانگ

اورتیزی

پادرنن

پارسینس

پاسو دل تنال

پاسو رل

پیو

پلیززانو

پنیا دی کانازی

پرکا

پرجین والساگانا

پترسبرگ

پیتراماراتا

پیو دی لدرو

پیو تزینو

پینزلو

پلانل

پلآس

پمارلو

پنت آرچ

پستال

پززا دی فاسا

پراکرنو دی رابی

پراتو آلو ستلوی

پرداززو

پردوی

رابی

رابلاند

راسینس

رازان دی سپرا

ردانو

رزیا

روو

ریدانا

ریفیانو ریفیان

ریو دی پاستریا

ریبیانکو

ریسن

ریسا

ریتن

ریوا دل گاردا

ریوا دی چرس

ردنگو

رمانانو

رمنو

رنسنو

رنزو چینیس

رنزن

رورتو

رامو

سالرنو

سالتیزیو

سان کاندیدو

سان کاسیانو

سان جنزیو آتزین

سان گیوانی این

سان لوناردو این

سان لرنزو دی سب

سان لرنزو این ب

سان لاگانو ترد

سان مارتینو دی

سان مارتینو این

سان مارتینو این

سان میچل آل'ادی

سان نیکلو د'گا

سان پانکرازیو د

سان والنتینو

سانتا کریستینا

سانزنو

سارچ

سارنتینو

سارننیکو

سنا

سچنا

سیاوس

سگنزانو

سلوا دی ملینی

سلوا دی وال گار

سنالس/سچنالس

سررادا

سستو

سیلاندرو

سیرر

سییزی

سلادرنو

سلدا

سپرابلزانو

ست یولریچ این گ

ستنیکو

سترو

سترمبو

سترینو

تلو

تنا

تنو

ترنتو

ترلاگو

ترلانو

ترمنو

ترمن دی کامپدنو

ترزلاس

تیزرو

تزیمو

تیارنو دی ستو

تیرس

تیرلو

تیزو

ترافوی

ترانساککا

ترنتو

ترس

تردنا / ترادن

تابر

تنو

یولتیمو

یونسر لیب فرآ ا

واهرن

وال دی ویزز

والداورا

والداورا دی ستو

والارسا

وال دی کازیس

والس

واندویس

وارنا

وازون

واتارو

ولتارنو

ورانو

ورمیگلیو

وروو

وززانو

ویگو دی فاسا

ویگلو بازلگا

ویگلو واتارو

ویلا لاگارینا

ویلا اوتن

ویلاباسا

ویلالاگارینا

ویلاندرو

ویلنس

ویلپیانو

ویپیتنو

ولان

زیانو

زیانو دی فیمم

آلا

آلدنو

آلدینو

آندالو

آندریان

آنتریوو

آپپیانو سالا ست

آرکو

آولنگو

آویو

بادیا

باربیانو (بلزان

بازلگا دی پین

بدلو

بززککا

بینو

بسناگو

بلزانو

بندو

برگو والساگانا

برزاگو

برایس

برگاززو

برنرو

برنتنیکو

برزیمو

برسانن

برز

برانیکو

کادرزن

کاینس

کالاوینو

کالسرانیکا اللا

کالدارو

کالدس

کالدناززو

کامپیتلو دی فاس

کامپو دی ترنس

کامپو چرس

کامپدنو

کانازی

کارانو

کاردانو

کاریزولو

کارزانو

کاستلبلو

کاستلفندو

کاستلو تزینو

کاستل-ملینا دی

کاستلناوو

کاستلرتو

کاوالیز

کاوارنو

کاوداگو

کاودین

سمبرا

سنتا سان نیکلو

سرمس

چینس

چیوزا

سیمگو

سیس

کلس

کلز

کمانو ترم

کممززادارا

کندینو

کردو

کرندو آل یزارکو

کرتاکسیا

کرتینا سالا ستر

کروارا این بادی

کرویانا

کانوو

کارن ونستا

دایانو

داون

دار

دیمارو

دبیاکو

دن

درنا

درو

انا

فادو

فای دلا پاگانلا

فالزس

فاور

فیاو

فی

فیرا دی پریمیرو

فلاون

فلگاریا

فندو

فرتززا

فراسیلانگو

فانس

گایس

گارگاززن

گارنیگا ترم

گیوو

گیاستینو

گلرنزا

گرامس

ایمر

یزرا

ایوان-فراسنا

لا وال

لاس

لاسس

لاگاندو

لاین

لایوس

لانا

لازینو

لاوارن

لاویس

لدرو

لویکو ترم

لوزرنا

لوزون

مادنا دی کامپیگ

ماگر

مال

مالس ونستا

مالسو

مارب

مارلنگو

مارتلو

ماسیمنو

ماززین

ملتینا

مران

مززانا

مززانو

مززکرنا

مززلمباردو

مونا

ملینا دی لدرو

ملونو

منکلاسیکو

منگلفو

منتانا

منتاناگا دی پین

منتان

مری

موزو این پاسیری

ناگ-تربل

نالس

نانو

ناتارنو

ناز-سیاوس

نمی

نوا لوانت

نوا پننت

اورا

اورتیزی

اوسپدالتو (ترنت

اوسانا

پانچیا

پارسینس

پیو

پلیززانو

پرکا

پرجین والساگانا

پیو دی لدرو

پیو تزینو

پینزلو

پلآس

پمارلو

پنت آرچ

پستال

پززا دی فاسا

پراتو آلو ستلوی

پرداززو

پردوی

رابی

راسینس

رازان آنترسلوا

رنن

روو

ریفیانو - ریفیا

ریو دی پاستریا

ریوا دل گاردا

ردنگو

رمالو

رمنو

رنسنو

رنچی والساگانا

رنکن

رنزو چینیس

رنزن

رورتو

رافر

رامو

ساگرن میس

سالرنو

سان کاندیدو

سان جنزیو آتزین

سان لوناردو این

سان لرنزو دی سب

سان لرنزو این ب

سان مارتینو دی

سان مارتینو این

سان مارتینو این

سان میچل آلادیگ

سان پانکرازیو س

سانت اورسلا ترم

سانتا کریستینا

سانزنو

سارنتینو

سارننیکو

سنا

سچنا

سگنزانو

سلوا دی ملینی

سلوا دی وال گار

سنالس

سنال-سان فلیس

سستو

سفراز

سیلاندرو

سیرر

سلادرنو

سراگا

سور

سپرماگگیر

ستلویو

ستنیکو

سترو

سترمبو

سترینو

تایو

تاسالو

تلو

تنا

تنو

ترنتو

ترلاگو

ترلانو

ترمنو

تررس

ترزلاس

تیزرو

تزیمو

تیارنو دی سپرا

تیارنو دی ستو

شن دی ترنتو

تیرس

تیرلو

تن

ترسنو

ترانساککا

ترنتو

ترس

تردنا

تنو

یولتیمو

وال دی ویزز

والدا

والداورا

والارسا

وال آرینا

وال دی کازیس

واندویس

وارنا

وارنا

واتارو

ولتارنو

ورانو

ورمیگلیو

وروو

وززانو

ویگو دی فاسا

ویگلو واتارو

ویلا لاگارینا

ویلاباسا

ویلاندرو

ویپیتنو

زیانو دی فیمم

آبادیا سان سالو

آبتن

آگلیانا

آلبریز

آلبینیا

آلتپاسیو

آنغیاری

آنسدنیا

آرسیدسو

آرززو

آرتیمینو

آسیانو

آلا

بانی دی لاککا

بانو آ ریپلی

بانو ویننی

بانن

باربرینو دی ماگ

باربرینو وال دل

باربرینو وال د'

بارگا

بتل

بیبینا

بیبنا

بینتینا

بیگلیلو

بیویگلیانو

بلغری

برگو آ مززانو

برگو سان لرنزو

براککانی

باسین

باگجیانو

بانکنونتو

باتی

کایانو کاستل س

کالامبرن

کالسی

کالسینایا

کالنزانو

کامایر

کامپاناتیکو

کامپی بیزنزیو

کامپیگلیا ماریت

کامپو نللبا

کامپو نل'لبا

کامپرجیانو

کانا

کاندلی

کانیپارلا دی فس

کانتاگالو

کاپالبیو

کاپانلی

کاپانری

کاپلیوری

کاپرایا

کاپریز میچلانگل

کارگجین

کارمینانو

کاررارا

کازا کاوالینی

کازال ماریتیمو

کاسیانا ترم

کاسینا

کازولا این لانی

کازول دلسا

کازول د'لسا

کاستانتو کارداک

کاستل دل پیانو

کاستل فکنانو

کاستل سان گیمین

کاستل سان نیککل

کاستلفیرنتینو

کاستلفرانکو

کاستلاززارا

کاستلینا این چی

کاستلینا ماریتی

کاستلمازیو

کاستلناوو برارد

کاستلناوو دی گا

کاستلناوو دی وا

کاستیگلین فیبکچ

کاستیگلین فیرنت

کاستیگلینسلو

کاستیگلین دلا پ

کاستیگلین دی گا

کاستیگلین درسیا

کاستیگلین د'رسی

کاتابیو

کاوو

کاوریگلیا

سسینا

سررتو گایدی

سرتالدو

ستنا

چیانسیانو ترم

چیانی

چیاسا ساپریر

چیزینا یوززانیز

چیتینانو

چیاسدینو

چییزی

چییزی دلا ورنا

سیسیانا

سیگجیانو

سینیجیانو

سینکال

سیرگلیو

سیویتلا این وال

سیویتلا پاگانیک

ککسیگلیا

کل دی وال د الس

کل وال د'لسا

کلولی

کلزالوتی

کلدی

کلتانو

کمانو

کمپیبی

کنساما

کرگلیا آنتلمینل

کرتنا

کستالپینو

کرسپینا

کاتیگلیانو

دیکمانو

دنراتیکو

البا ایسلند

المو

امپلی

فابریچ

فارنتا

فاتریا مکایو

فآگلیا

فیبیالا

فییزول

فیگلین والدارنو

فیلاتیرا

فیلتل

فیرنز

فیرنزالا

فیویززانو

فلرنس

فویانو دلا چیان

فلنیکا

فنتبلاندا

فرنلو

فرت دی مارمی

فسیاندرا

فراسینتا

فراتیکسیلا

فاسکچیو

گایل این چیانتی

گالیکانو

گامباسی ترم

گاوررانو

گیگلیو ایسلند

گمبیتلی

گرو این چیانتی

گرستو

گامو

گاردیستالو

ایمپرانتا

اینسیسا این وال

اینسیسا این وال

یزولا سانتا

ایستیا دمبرن

ایستیا د'مبرن

لاجاتیکو

لامل

لامپرکچیو

لاردرلو

لاری

لاسترا آ سینا

لاترینا

لی بل

لوان

لیکسیانا ناردی

لیدو دی کامایر

لیورنو

لکالیتا گرایلو

لندا

ل'پاکو

لرنزانا

لرو سیافنا

لاککا

لاسینانو

لاکلنا این چیان

لانی مار

ماگجیانو

ماگلیانو این تس

مانسیانو

مارسیانا

مارسیانا مارینا

مارسیانو

مارینا دی بیبنا

مارینا دی کامپو

مارینا دی کاررا

مارینا دی کاستا

مارینا دی سسینا

مارینا دی گرستو

مارینا دی ماسا

مارینا دی پیترا

مارینا دی پیزا

مارلیانا

ماررادی

ماسا

ماسا ماریتیما

ماساروزا

ماستیانو

ملتو

مرکاتال وال دی

میناکسیانو

میسیانو

ملاززانا

ملینو ماززتی

ممینو

منساگراتی

منساممانو

منساممانو ترم

منتاین

منتالسینو

منت آرجنتاریو

منت لپیو

منت سان ساوینو

منتیپرتی

منتکارلو

منتکاستلی

منتکاتینی ترم

منتفلنیکو

منتلاپو فیرنتین

منتمرانو

منتمارلو

منتپسالی

منتپالسیانو

منترچی

منتریگگینی

منترنی داربیا

منترنی د'اربیا

منترتندو ماریتی

منتسادایو لکال

منتسادایو - لکا

منتسپرتلی

منتوارچی

منتوردی ماریتیم

منتیکچیلو

منتیسیانو

منتیری

منتینوزو

منتپلی این وال

منتپلی این وال

منتریو

مالاززو

مارلو

ناگگیو

اوربتلو

اورسیاتیکو

اورتینانو راگگی

اورتنوو

پاگانیکو

پالایا

پالاززن

پالاززالو سال س

پانزانو این چیا

پکسیلی

پلاگو

پنتلینا

پرجین والدارنو

پرگو دی کرتنا

پساگلیا

پسیا

پتریکسی

پترویو

پیان دی سو

پیانکاستانایو

پیانلا

پیاززا السرچیو

پینزا

پیترازانتا

پیتراویوا

پیو آ نیول

پیو آ سالا

پیو دی سانتا لا

پیو فسیانا

پیو سانتو ستفان

پیمبینو

پیزا

پیستویا

پیتگلیو

پیتیگلیانو

پگگیبنسی

پگگیو آ کایانو

پگگیو مارلا

پگگینی

پمایا

پمارانس

پنساککو

پنتاسیو

پنت آ مریانو

پنت باگجیانیز

پنتدرا

پنتپتری

پنترملی

پپپی

پرکاری

پرتو آززاررو

پرتو ارکل

پرتو سانتو ستفا

پرتفررایو

پراتو

پراتلینو

پرینسیپینا آ ما

پرینسیپینا تررا

پرکچیو

پانتا آلا

پانتن سارلینو

کارراتا

کرسگرسا

کرستا

کرسیانلا

کایزا

راددا این چیانت

رادیکفانی

رادیکندلی

راپلانو ترم

رگگلو

رینانو سالارنو

رینانو سال'ارنو

ریگاتینو

ریو مارینا

ریو نل البا

ریو نل' البا

ریترتو

ریپاربلا

رککالبنا

رککاسترادا

روزیا

روزینانو ماریتی

روزینانو سلوای

رافینا

راتا

سامباکا پیستویی

سان بارنتو

سان کاسیانو دی

سان کاسیانو این

سان دناتو این پ

سان گیمینانو

سان گیوانی داسو

سان گیوانی د'اس

سان گیوانی والد

سان گیالیانو تر

سان گیاستینو

سان گدنزو

سان ماکاریو این

سان مارسلو پیست

سان مینیاتو

سان پانکرازیو

سان پیرو آ سیو

سان کایریکو درس

سان کایریکو د'ر

سان رککو آ پیلی

سان رمانو این گ

سان وینسنزو

سانسپلکرو

سانت آلسیو

سانتا فیرا

سانتا لاس

سانتا ماریا آ م

سانتا ماریا آلب

سانتا ماریا دل

سارتینو

ساستا

ساسو د'مبرن

ساسفرتینو

ساتارنیا

ساندیکسی

سانسانو

سارلینو

سارپریا

سکچلو

سگجیانو

سمپرنیانو

سراوززا

سرراوال

سرراوال پیستویی

سستینو

سستو فیرنتینو

ستینانو

سینا

سینا

سیلانو

سیلانو گیانکانا

سینالانگا

سسی

سرانو

سوانا

سویسیل

استاردا

ستاززما

سترادا

سابیانو

ساورتو

تالامن

تالا

تاوارنل این وال

تاوارنازز

تگلتو

ترنتلا دی کرتنا

ترراناوا براکسی

ترریکسیلا

تیررنیا

ترر دل لاگو پاک

ترریتا دی سینا

ترکاندا

ترزانا

ترغی

یوززانو

وادا

واگلی ستو

واگلیا

واگلیاگلی

وایانو

والیانو دی منتپ

والمبروزا

وکچیانو

ونتارینا

ورجملی

ورنیو

ویارگگیو

ویکارلو دی ولتر

ویکچیو

ویسیماگگیو

ویلا بازیلیکا

ویلا کلماندینا

ویلا دل منت

ویلافرانکا این

وینسی

ویتیانو

ولتررا

زانکا

زری

آککاسپارتا

آلرنا

آملیا

آررن

آسیزی

آتیگلیانو

آویگلیانو یومبر

باسچی

باستیا یومبرا

بتنا

بوانا

بسو

برافا

کالوی دل یومبری

کالزلارو

کامراتا

کامپلو

کانالیکچیو

کانارا

کاپداککا دی فلی

کاسیا

کاستل گیرگیو

کاستل ریگن

کاستل ریتالدی

کاستل ویساردو

کاستیگلین دل لا

کاستیگلین دلا و

سنرنت

سررتو دی سپلتو

سیبتلا

سیترنا

سیتا دلا پیو

سیتا دلا پیو

سیتا دی کاستلو

سیویتلا دارنو

کلاززن

کلنلا

کرسیانو

کستاکسیارو

دراتا

فابرو

فرنتیلو

فیکال

فلینو

فساتو دی ویکو

گالرا

جیانو دل یومبری

گراتی

گاداملو

گالدو کاتانو

گالدو تادینو

گابیو

لرچی

لیمیتی

لیسیانو نیککن

لانانو

لانانو این توری

ماسرینو

ماگین

مانتینانا

مارسیانو

ماسا مارتانا

منگارا

منت سانتا ماریا

منتبانلو

منتکاستریلی

منتکچیو (ترنی)

منتفالکو

منتفرانکو

منتگابین

منتلون دی سپلتو

منتلون د'رویتو

منتن

مرا

نارنی

نستر

نسرا یومبرا

نرسیا

اورویتو

اورویتو سالو

اوسپدالیکچیو

اوتریکلی

پاسیانو

پانیکال

پانیکارلا

پارناکسیانو

پاررانو

پاسینانو سال تر

پنا این تورینا

پراجیا

پترینانو

پیانلو

پیکسین

پیدیلاکو

پیگارو

پیرانتنیو

پیترالانگا

پگگیدمو

پلینو

پنت پاتلی

پنت سان گیوانی

پرانو

پززالو

پرسی

راماززانو

ریپالولا

رابیانو

سان جمینی

سان مارتینو این

سان سیستو

سان ترنزیانو

سان ونانزو

سانفاتاکچیو

سانتا ماریا دگل

سانتاناتلیا دی

سانت'ارکانگلو د

سانتنی

سچگجینو

سلانو

سیگیلو

سلمو

سپلو

سپلتو

سترتارا

سترنکن

تاورنل دی پانیک

تناگلی

ترنی

تدی

ترداندری

ترجیانو

تروی

تارو سال ترازیم

یومبرتید

واگلی

والفابریکا

والو دی نرا

والتپینا

آبانو ترم

آفی

آگردو

آگاگلیارو

آلانو دی پیاو

آلبتن

آلبینازگو

آلغ

آلتاویلا ویسنتی

آلتیول

آنگایلارا

آرابا

آرکاد

آرکل

آریانو نل پلزین

آرکا پترارکا

آرکا پلزین

آرسی

آرسیرو

آرزینانو

آسیاگو

ازولو

آسپارتو دی سری

آسنزا دی برنزن

آرنزو دی کادر

بادیا کالاونا

بادیا پلزین

بانلی دی سپرا

باون

باربارانو ویسنت

باردلینو

باسانو دل گراپپ

باتاگلیا ترم

بککاسیوتا

بلانو

بلانو ورنیز

بویلاککا

بیانکاد

بیبین

بورا پلزین

بلزانو ویسنتینو

بناویگو

بنفررارو

برکا دی کادر

برگریککو

برسو دل گراپپا

بوزارو

بولنتا

بولن

بردا دی پیاو

برندلا

برنزن

براسا

باسلنگو

باتاپیترا

کا کتنی

کا زنار

کادنغ

کارانو دی سان م

کانلا

کالالزو دی کادر

کالدیرو

کالدنو

کامیزانو ویسنتی

کامپالتو

کامپو سان مارتی

کامپدارسگو

کامپلانگو سال ب

کامپوزامپیرو

کانال د'اگردو

کاورل

کاپپلا ماگگیر

کاپرینو ورنیز

کاربنرا

کارمینانو دی بر

کارر

کارتیگلیانو

کارتارا

کازال سال سیل

کازالون

کازالسراگو

کازیر

کاسلا

کاستنرو

کاستلکاککو

کاستلفرانکو ونت

کاستلگمبرتو

کاستلاواززو

کاستلتو دی برنز

کاستلو دی گدگو

کاستلناوو دل گا

کاواین ورنیز

کاوالینو ترپرتی

کاوارزر

کاوازو دل تمبا

کاوریانا

کاززاگو دی پیان

کاززانو دی ترام

سگجیا

سنسنیغ آگردینو

سررو ورنیز

سرواریز سانتا ک

سسیماگگیر

سسالتو

چیامپو

چیارانو

چیگجیا

سیبیانا

سینتو یوگانو

سیسمن دل گراپپا

سیسن دی والماری

سیتادلا

کدویگو

کدن

کلفسو

کل سانتا لاسیا

کل یومبرتو

کلنا ونتا

کلنلا ای کلی

کنکو

کنکردیا

کنگلیانو

کنسلو

کربیلو دی بسو چ

کردینانو

کررززلا

کرتلاززو

کرتینا دامپززو

کرتینا د'امپززو

کستابیسارا

کسترمانو

کولو دی پدربا

کریززو

کرسپانو دل گراپ

کرستا دل منتلو

کارتارلو

کاستزا

دانتا

دلس

دلس

دلو

دمگگ دی کادر

دسن

د کاررار

انگو

اراکلی مار

ارب

است

فالکاد

فارا ویسنتینو

فاررا دی سلیگو

فاوارو ونتو

فلتر

فنر

فیسو دارتیکو

فیسو د'ارتیکو

فلینا

فنتانل

فنتانیوا

فنت

فنزازو

فرنو دی زلدو

فسو

فزا

فراسینل پلزین

فراتا پلزین

فراز. پادلا کم

فرگنا

فامان

گالیرا ونتا

گالیو

گالزینانو

گالزینانو ترم

گامباگلیانو

گاردا

جیاورا

گدگا

گرگو المنتیکانو

گرانکنا

گرانترتو

گرززانا

گریزینانو دی زک

گراملو

گراملو

گاردا ونتا

ایلازی

یزولا آلبارلا

یزولا دلا سالا

یزولا ویسنتینا

جیزولو

لا پستا وکچیا

لامن

لاوانو

لازیز

لناگو

لنارو

لندینارا

لنتیای

لیدو دی جیزولو

لیمانا

لیمنا

لیویناللانگو

لانگا دی سچیاون

لانگار

لانگارن

لنیگو

لرگجیا

لرنزاگو دی کادر

لرو

لریا

لززو آتستینو

لززو کادر

لاگانانو

لاغتو دی کامپان

مالسسین

مالگا سیاپلا

مالو

مارانو دی والپل

مارسیاگا

مارکن

ماریزون دی زلدو

مارغرا

مارستیکا

مارتلاگو

مازر

مازی

مازون ویسنتو

ماسانزاگو

ماززربو

مدانا دی لیونزا

مگلیادینو سان و

مل

مولو

مستر

مسترینو

میان

میرا

میرانو

میزورینا

میززل

مگلیانو ونتو

ملونا

منفامو

منسلیس

منتانانا

منت اورتن

منتبلو ویسنتینو

منتبلانا

منتکچیو ماگگیر

منتکچیو پرکالسی

منتفرت

منتگالدا

منتگالدلا

منتگرتو ترم

مرگانو

مززکان

مارانو

میزیل دی پیاو

ماسلنت

نگرار

نروزا دلا باتاگ

نول

نگارا

نگارل رککا

نغرا

نواگلی

نونتا دی پیاو

اوکچیبلو

اودرزو

اوپپینو

اوریاگو دی میرا

اورساگو

اوسپدالتو یوگان

پادرنو دل گراپپ

پادوا

پادا

پایز

پای

پالا

پاسترنگو

پداونا

پدمنت

پلس

پرارلو دی کادر

پری

پرنامیا

پسانتینا

پسچیرا دل گاردا

پسال

پیانزانو

پیاززلا سال برن

پیو دالپاگو

پیو د'الپاگو

پیو دی کادر

پیو دی سلیگو

پیمبینو دیز

پیو دی ساککو

پیون رکچت

پویانو

پجانا ماگگیر

پلیزلا

پنت دی پیاو

پنت نل آلپی

پنتکچیو پلزین

پنتلانگو

پنزانو ونتو

پرتو تل

پرتو ویرو

پرتبافل

پرتگرارو

پسانو

پو دل گراپپا

پوگلیانو ورنیز

پرگانزیل

پاس دالپاگو

پاس د'الپاگو

کارتو دالتینو

کارتو د'التینو

کرو

کاینتو دی ترویز

کاینتو ویسنتینو

رکورو ترم

رفرنتلو

روین لاگو

ریوامنت آگردینو

ریولی ورنیز

رونا

رککا پیتر

رمانو دززلینو

رمانو د'ززلینو

رنکاد

رنکو آلادیگ

رنکو آل'ادیگ

روزولینا

روزولینا مار

رتزو

رورچیارا

رور ورنیز

رویگو

رولن

رابانو

س. گیرگیو دی پر

سالگاردا

سالیززل

سالزانو

سان بیاگیو دی ک

سان بنیفاسیو

سان دنا دی پیاو

سان دنا دی پیاو

سان فیر

سان جرمانو دی ب

سان گیرگیو این

سان گیوانی لاپا

سان گرگریو نل آ

سان مارتینو بان

سان مارتینو دی

سان مارتینو دی

سان مآرو دی سال

سان میچل التاگل

سان پیترو دی کا

سان پیترو دی فل

سان پیترو این ک

سان پیترو اینکا

سان پیترو ویمین

سان رککو دی پیگ

سان وندمیانو

سان ویتو دی کاد

سان ویتو دی لگا

سان زنو دی منتا

سان زنن دگلی از

ساندرا

ساندریگو

سانگاینتو

سانت آمبرگیو دی

سانت آنا د آلفا

سانتا گیالیا

سانتا ماریا دی

سانت'امبرگیو دی

سانتو ستفانو دی

سانتو ستینو دی

ساپپادا

سارسدو

سارمد

ساردواری

سچیو

سرز

سدیکو

سلوا دی کادر

سلوا دی پرنو

سلواززانو دنترو

سرن دل گراپپا

سرناگلیا دلا با

سیلی

سوو

سلانا

سلزینو

سمماکامپانا

سنا

سرگا

سسپیرلو

ستمارینا

سویززو

سورامنت

سپرسنیگو

سپیاززی دی کاپر

سپیاززو

سپینی

سپرزیانو

ستانغلا

سترا

سوزگانا

تاگلیو دی پو

تامبر

تارزو

تولو

تسرا

تزز سال برنتا

تین

تورا

تنززا دل سیمن

ترر دی مستو

تررگلیا

ترری دل بناکو

ترری دی کارتیزو

تربازلغ

ترسنتا

ترناگو

ترپرتی

ترویزو

تریبانو

تریچیانا

تریسینو

تریوینانو

یوربانا

والدانو

والدبیادن

والگگیو سال مین

وال دی کادر

والی دل پازابیو

والستانا

واراگو

واززلا

ودلاگو

ولو ورنیز

ونیس

ورنا

وسوانا

ویسنزا

ویگازیو

ویگو دی کادر

ویگدارزر

ویگنوو (پادا)

ویگنزا

ویلا بارتلمی

ویلا مارین

ویلافرانکا دی و

ویلاگا

ویلاورلا

ویلربا

ویتریو ونتو

وو یوگانو

ودو کادر

ولپاگو دل منتلو

زان

زلارینو

زرو برانکو

زویو

زلدو آلتو

زونسدو

زل